Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Masfel hete szultem es nagyon...

Masfel hete szultem es nagyon szenvedek az aranyerem miatt. Ma reggel mar verzett is. Mas is jart igy? Mentetek vele orvoshoz? Mivel kezeltetek?

Figyelt kérdés

2014. jún. 16. 12:42
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Remelem azert annyira nem fog elhuzodni...
2014. jún. 16. 19:59
 12/15 anonim ***** válasza:
4es vagyok. Nekem is vérzett, de a reparon nálam bevált. Kúpot nem akartam használni, de a krémhez van egy toldalék, amit rácsavarsz és így be is tudsz juttatni a krèmből. Az első két nap bevallom sírtam a wc-n, most meg vigyorogva jövök ki. A kitüremkedés még nem múlt el, de legalább nem fáj, nem vérzik. Használom a krémet míg teljesen helyre nem jövök. Remélem megúszod a sebészetet! Szülés után pont nem hiányzik az embernek...
2014. jún. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nekem a sperti jött be ,használtam kupot is,szerintem neked is kéne. És lazítsd a szekleted! Pl lenmagolaj sikossa teszi és könnyebbem kijön. Annyi tanács van a neten még,ott is olvasgass.
2014. jún. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
6/13 as vagyok, nagyon vérzett minden eggyes wcre menetelnél, csinálhattam bármit, kész kin szenvedés volt minden perce, mar sirva mentem wc re, és közben 3x kaptam hasmenéses virust... gondolhatod, de kitartoan használni kell a krámet meg a kupot, ha alább is hagy akkor is kenni kell mindig, én a mai napig használom, végleg sosem mulik el :(
2014. jún. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Kezeld orrspray siman azzal amit orrdugulaskor fujsz.

Ez osszehuzza az ereket es visszamegy.

Ezen kivul curanol krem es tabletta szoptatas alatt is oke

Sok sikert.

2014. jún. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!