Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Holnap kell mennem eloszor...

Holnap kell mennem eloszor magzat viz vizsgalatra. Ez mit jelent mar nem fognak hazaengedni, hogy keszuljek vagy be fog indulni a szules tolle?

Figyelt kérdés
nagyon izgulok mar szeretnem latni a kisfiam nagyon.40+1 km
2010. jan. 3. 12:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Engem hazaengedtek utána. Ha minden rendben a babával, és veled is, szerintem még hazaengednek. Készülj azért, mert nekem ez indította be a szülést, másnap meglett a lányom.
2010. jan. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én úgy mentem magzatvízvizsgálatra, hogy a csomagtartóban benne volt a kórházi pakkom. Fel nem vittem, de nálam volt. 2 naponta kellett mennem, és betöltött 41 hetesen fektettek be a kórházba. De ez nagyon város és orvos függő.

Van akinek beindul a magzatvíz vizsgálattól a szülés, van akinek nem. Én az utóbbi kategóriába tartoztam. 12 alkalommal csinálták.

2010. jan. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Múlt héten csinálták nekem is. A doki nagyon finoman csinálta, nekem nem indult be tőle. :( Sajnos, mert már nagyon várom a tökit! :)

Valakinek beindítja.

2010. jan. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Először? Hm, először csak időpontot kaptunk, és megpróbáltak lebeszélni róla. No jó, nem nyíltan lebeszélni akartak, csak elmondták mennyi a kockázat, vállaljuk-e, és aláirattak az anyukával egy papírt erről. Tudod takarékoskodnak az egészségügyben is... A magzatvíz vétel csak második alkalommal történt meg.


Ha már a magzatvíz vétel lesz:

Szerintem pakold össze a táskád, hátha ott kell maradnod (a biztonság kedvéért), de emiatt nem hisszem, hogy stresszelned kellene. Pihend ki magad, aludj ma eleget, majd a vizsgálat után még üldögélj egy órát ott a váróban(úgy rémlik, hogy kb. egy óra pihenést javasoltak még egy kisebb séta előtt is - a parkolóig), olvasgass, egyél és igyál valamit. Autóval mész/mentek? Nekünk is kb. 40-50 km volt a visszaút - két éve.

2010. jan. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lányok, az amnioszkópiáról van szó, ami az uccsó héten van, nem pedig az amniocentézisről. Azt mondják, a 3. amnioszkópiát nem szokták már megvárni a kismamák :-) Nekem kedden volt az első, a második csütörtökön lett volna, de hát megszültem....maga a vizsgálat nekem nagyon kellemetlen volt, bőgtem hazafelé miatta, de inkább csak érzelmileg voltam már ki.
2010. jan. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!