Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szules utan hany hettel...

Szules utan hany hettel kezdtetek el edzeni? Mennyi ido alatt jott vissza a regi eronlet, izomzat?

Figyelt kérdés
2014. jún. 17. 21:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Most 6 és fél hónapos a kislányom, de még sem tornát sem diètat nem tudtam elkezdeni ,mert még szopizik. A szoptatás alatt sajnos híztam jócskán. Ha majd abbahagyja a szopit ,remélem visszanyerem a régi formámat.Szóval nálunk ez nem hetekben lesz mérhető. ..
2014. jún. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan tornázhatsz, nem befolyásolja a szopit. Édességet, fehér lisztet, cukrot kiiktathatod, gyümölcsöt mértékkel. Már ezek sokat segíthetnek.
2014. jún. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

5 hónappal császár után kezdtem el edzeni, először csak fokozatosan, heti 2-3 alkalommal jártam el futni, edzőterembe, hasamat 8 hónappal a szülés után kezdtem el edzeni óvatosan. Most lassan 1 éves a kicsim, heti 5-6-szor edzek, hol itthon, hol futópályán, hol konditeremben ... ahogy időm jut rá.

A régi állóképességemet 3-4 hónap edzés hozta vissza, közben lefogytam 10 kg-t.Természetesen az étkezésre is nagyon odafigyelek, semmi liszt, cukor, zsíros,olajos étel. Sok fehérje, lassú felszívódású ch, és rengeteg víz.

2014. jún. 18. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Elég edzés számomra minden nap a lakást rendbe rakni,emelgetni napi 100x a 10kilós fiamat(állandóan felveteti magát) :) ,napi 3x sétálni,bevásárolni,főzni stb. Szülés után 5.hónapra lement az a 17kiló amit felszedtem terheségem alatt fogyi nélkül! Soványabb is lettem szóval most hízókúrában vagyok....9hónapos fiú anyukája
2014. jún. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem fogyókúrás célú edzésre gondoltam, hanem erőnlétre, izomzat visszaépítésére.


5 hete szültem, jelentős súlytöbbletem nincs (+2 kg), de a terhesség alatt nem igazán edzettem. Szeretném majd minél hamarabb elkezdeni, egyelőre a 6 hetes kontrollt várom, addig nem merek nekiállni.

A hasam mérete miatt szétnyílt a hasizmom, azt is rendbe kell tenni előtte.


Sajnos nagyon látom magamon, hogy izomtömeget vesztettem, ránézésre 1-2 kg izmot dobhattam le magamról. Ezt a puhaságot szeretném megszüntetni és tónusosabbá válni.


Komoly vérveszteségem volt a szülésnél, nagyon rossz volt azzal szembesülni, hogy 4 km sétától úgy kifáradtam 3 héttel a szülés után, mint régen két óra kemény edzéstől. Emiatt az erőnlétemet is szeretném majd visszanyerni, zavaróan fáradékony vagyok.

2014. jún. 18. 10:31
 6/6 anonim ***** válasza:
nyilván tömegelésnél változnak a makrók, de a finomított szénhidrátok és zsíros dolgok ilyenkor sem ajánlottak.
2014. jún. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!