Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szétnyílt hasizmot milyen...

Szétnyílt hasizmot milyen tornával, edzéssel tudtál visszazárni?

Figyelt kérdés
2014. jún. 19. 09:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekel!
2014. jún. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Gyógytornász ismerősöm ajánlotta:


1. gyak:

Ülj a földre nyújtott lábakkal,jobb kezedet emeld magasra a fejed mellett,bal kezedet oldalt támaszd magad mellett és emeld meg a fenekedet bal oldalon,utána ellentétes karral fenékkel mehet ugyanez.


Ismétlés számot nem tudok,fokozatosan kezd,utána amennyi belefér :)


2. gyak: Oldalt támaszban vagy,enyhén behajlított lábakkal,csípő ,lábak a földön a mellkas már nem éri a földet,hajlított karral támaszkodsz. Lábaidat emeld meg úgy hogy a csípő marad a földön ,érezheted hogy az oldal hasizom feszül.

2014. jún. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#2 - ezzel az a gond, hogy a ferde hasizmokat edzi, miközben az egyenes hasizmok "sérültek" és azokat kellene a helyükre erősíteni.
2014. jún. 19. 10:28
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem idovel visszament magatol.
2014. jún. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gondolom a gyógytornász nem véletlenül írta ezeket a gyakorlatokat,mert lehet a kinyúlt egyenes hasizom direkt edzésével lehet nagyobb kárt okozunk. Pl amikor mondjuk felüléseket kezdek csinálni kb jönnek ki a hasadékon a beleim,szóval ez nem lenne jó edzés. De nem vagyok szakember.Most terhes vagyok úgyhogy jegelem a témát.De szerintem műtét lesz a megoldás :(
2014. jún. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!