Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szétnyílt hasizom, császármets...

Rzsz kérdése:

Szétnyílt hasizom, császármetszés. Egészségügyi problémákat okoz? Mi a teendő?

Figyelt kérdés

Császármetszéssel szültem két éve.Úgy érzem, hogy szét van nyílva a hasizom, a hasam nem ment vissza császár után, olyan mintha terhes lennék előre esik.....És császár óta megy a hasam , szinte minden nap...Voltam orvosnál a hasmenés miatt , de azt mondta hogy csak stressz miatt és adott valami gyógyszert ami kipucolta a beleimet és utána jó is volt kb.1 hétig rendesen bírtam wc-re menni, de utána visszatért megint...és sajnos olyan görcsökkel jár, hogy vissza sem tudom tartani...

Szerintetek lehet összefüggés a hasmenés a császármetszés és a szétnyílt hasizom között?


2014. jún. 9. 20:50
 1/8 anonim ***** válasza:
35%

Azért mert nem ment vissza a hasad, az még nem szétnyílt hasizom!

Ha szétnyílt volna a hasizmod, már kiírtak volna műtétre, hisz a szétnyílt hasizom a sérv.

A hasmenére meg az étrenden kell változtatni.

Sok olyan étel, ami hasfogó!

Kenyér, rizs, hús, burgonya, kevés tejtermék.

2014. jún. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem sérvem lett a császármetszés után, de nincsen hasmenésem. A sebész egyből megmondja sérved van-e. Ha amúgy is vékony vagy, háton fekvésnél eltűnik a púp és a kezeddel ki tudod tapogatni a sérvkaput (egy lyukat) a hasadon.
2014. jún. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy te chron beteg?mindenkeppen vizsgaltasd meg magad.menj el a haziorvoshoz mond hogy chron betegsegre gyanakszol es elkuld teljes kivizsgalasra.enis chron beteg vagyok
2014. jún. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
chron beteg???Még nem is hallottam erről a betegségről........
2014. jún. 13. 07:17
 5/8 anonim ***** válasza:

Vagy IBS? Az idegi alapon van.

Bevált rá nekem a Duspatalin tabletta. Vény nélküli.

2014. jún. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
olvass utana a chron betegsegnek.ez eros hasfajassal hasmenessel jar.rossz kozerzet fogyas stb.
2014. jún. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nincs köldöksérved?
2014. jún. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én nem fogyok..épp ellenkezőleg, sokat eszem
2014. jún. 13. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!