Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21 hetes kismama vagyok és...

21 hetes kismama vagyok és valószínű, hogy nőgyógyászt kell váltanom. Ez hogy zajlik, ilyenkor ad a régi orvos valamilyen papírt az ő általa végzett vizsgálatokról?

Figyelt kérdés
Sajnos valószínű szabadságon lesz, amikorra ki vagyok írva, pedig ő nagyon szimpatikus és hozzáértő, viszont ha dokit kell váltanom, akkor kórházat is fogok, egy közelebbit választok. Amúgy minden eredményemről, UH-ról van papírom.
2008. márc. 12. 10:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Elvileg minden vizsgálatot amit végzett,bele kellett írjon a kiskönyvedbe, és mint írod a többi papír is nálad van,szval szerintem nem ad semmit,mint magánorvos.
2008. márc. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem csak el kell menned az új dokihoz az összes papíroddal, leleteddel, kiskönyveddel együtt, nem hiszem, hogy a régitől kéne más papír.
2008. márc. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én orvosom is szabadságon lesz amikorra ki vagyok írva, de nekem annyira szimpatikus, ill. annyira rendes hozzám, hogy mondtam neki nem baj. Ki tudja, lehet, hogy hamarabb vagy később fogok szülni a kiírtnál, és végül is nála szülök. Ha esetleg mégsem lesz elérhető, szülök az ügyeletes orvosnál, vagy annál akit ő ajánl. Az egyik ismerősöm mindhárom terhessége alatt ehhez az orvoshoz járt, és egyiket sem nála szülte, mégis egészséges babái születtek. Úgyhogy ha Te is úgy akarod nem muszáj váltanod. Ezt Neked kell eldönteni! Boldog babavárást!!!

19 hetes kismama

2008. márc. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!