Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyi szoptatós hálóinget...

Mennyi szoptatós hálóinget érdemes venni?

Figyelt kérdés

Elkezdtem szoptatós hálóinget keresni a védőnő tanácsára. Kínaiban találtam, de ott is 3000 Ft-ba kerül egy darab.

Mennyit érdemes venni, mert alapból pólóban, rövidnaciban alszom, és biztos nem fogom szülés után elhasználni?

Védőnő 3-at javasolt.


2014. jún. 20. 09:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
én is még vásárlás előtt állok. én is inkább rövidnaci+trikó párti vagyok. veszek max egy hálóinget próbaként, de nem hiszem hogy el fogom tudni viselni. én a neten néztem, találtam 2 szoptató hosszú vékony felső és nadrág szettet, használtan de 1500ft/darab, meg új csomagolt, nem szoptatós rövidnaci és trikó párosítást. ezekből fogok 2-2 venni és egy hálóinget. az utóbbi szetteket otthon is nyugodtan lehet hordani pizsinek.
2014. jún. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 porcukormókus ***** válasza:
Hat ez volt az a dolog, amire nem akartam kolteni egy forintot se. Vegul kaptam kolcson kettot, de azt sem hasznaltam. Az egyik rajtam volt szules utan az elso ejszakan, gondoltam biztos jobban tudjak azok, akik kerik/kitalaltak, de reggel el is raktam, nekem nem jott be. Onnantol abban voltam a korhazban, amiben otthon is lettem volna. Sort-triko, leggings-tunika, ilyesmik. A lenyeg az volt, hogy konnyen elo tudjam kapni a cickot, es vmi mindig takarja az elso napokba a fenekemet a gigabetet miatt.
2014. jún. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szerinte is felesleges ha úgyse használnád! Elárulom, hogy nekem szoptatós melltartóm se volt 1 db se. Vegyél inkább olyan pólót, amit jó mélyen ki lehet gombolni, a kórházban az azért jobb mintha felhúznád a pólód, otthon meg majd eldöntöd.
2014. jún. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Mindenkinek ment a zöld kéz :)
2014. jún. 21. 14:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!