Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szoptatós hálóing, hol érdemes...

Szoptatós hálóing, hol érdemes ilyet venni (Bp), tényleg kell 3 db?

Figyelt kérdés

ahogy a védőnő lapján van?- nem akarok rá 5-6 ezer ft-okat költeni mivel nincs ekkora kertünk..:p -

ti hogy látjátok?


használt is jöhet... köszönöm a válaszokat :)

32hkm


2012. nov. 27. 16:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nálunk nem engedik be szülés után a sajátot,otthonra meg felesleges,mert abban vagy,amibe jól esik
2012. nov. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én olyat soha nem használtam.
2012. nov. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nem kell szoptatós. Én olyat vettem amit ki lehet gombolni elől. 1000-2000 forint.

Hát bizony kell 3 sőt... mert folyni fog a tejci:)

2012. nov. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Sima hálóing is megteszi, de tényleg kell 3, mert véres lesz, ha átázik a betét.
2012. nov. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Vegyél a kínaiban párszáz forintért sima egyszerű hálóinget. Kényelmesebb a szoptatás miatt az, amelyik elöl gombos, vagy spagettipántos és nyitottabb az eleje.

Nem kell többezres szoptatós hálóing.

3 darab nem árt a kórházi napokra, mivel 3-4 napot ott leszel.

De ha nem szeretnél hálóinget venni a kórházi napokra, lehetsz bugyiban, pólóban, nadrágban, bármiben...

2012. nov. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

3-4 tényleg kell, mert az első napokban, amíg brutálisan vérzik az ember lehetnek balesetek...

De én is sajnáltam rá ezreket költeni, így én is kínaiban, Ázsia centerben vettem 1000-1500 ft/db volt, a lényeg, hogy elől gombos legyen!

2012. nov. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
nekem 3 még kevés is volt,pedig alig véreztem.5 napig voltam bent a kórházban,5 hálóinget használtam el.nem kifejezetten szoptatós volt,csak elől gombos.
2012. nov. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

ó nagyon köszönöm! Látjátok, ezek azok a tapasztalatok, amelyeket NEM írnak rá a listára....

akkor irány a kínai.. :)

2012. nov. 27. 17:30
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

4 nap kórház alatt 5 hálóing ment el.

Teljesen jó az olcsó, elől gombos hálóing, a "szoptatós" is ugyanazt tudja.

A méregdrága eldobhatós papírbugyi is felesleges, teljesen jó a pár száz forintos kínais mamabugyi, annál jobban semmi sem tartja meg a betétet. Ha tönkremegy, nem kár érte, ha meg nem, otthon is jó a nehezebb napokon.

2012. nov. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én ezt ma találtam :)


[link]



Nézd meg a további termékeit is van még másféle!

2012. nov. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!