Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császármetszés előtt miért...

Császármetszés előtt miért nem szabad enni, inni?

Figyelt kérdés
És ha valaki úgy érkezik a kórházba,hogy nem lehet várni a császárral akkor mit csinálnak?
2014. jún. 20. 16:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert nyílt hasi műtét. Vakbélműtét előtt sem szabad enni-inni. Ha altatásra kerül a sor, telt gyomrú beteget intubálni nehezebb és kockázatosabb.
2014. jún. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A császár műtét, műtét előtt pedig nem lehet enni. Szerintem azért nem, hogyha gáz van, altatni kell vagy egyéb beavatkozást végezni, nehogy hányni kezdjen a császáros. VAgy esetleg intubálásnál nehogy visszajöjjön a gyomor tartalma. Nyilván, ha azonnal vágni kell, akkor nem lehet előtte kitisztítani a gyomrot/beleket.
2014. jún. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
89%
Gerincérzéstelenítéskor deréktól lefelé minden lezsibbad, nem tudod visszatartani az. "1"-est és a" 2"–est.
2014. jún. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen előre tervezett műtét előtt nem szabad enni. Nyilván a sürgősségi műtétek esetén ez nem érvényes, semki nem dönti el előre, hogy holnap sürgősségi császára lesz.
2014. jún. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nos, amikor nekem volt csaszarom, az aneszteziologus altatni akart, mivel delutan volt, biztos ettem, nem lehet csak erzesteleniteni. Amikor kiderult, hogy megsem, mivel hajnalban inditott szules volt es mar elozo ejjel ota nem volt szabad enni, igy erzestelenitest kaptam, nem altattak. A szobatarsamat egy lakodalombol hoztak be, ot altattak.
2014. jún. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!