Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akit lelkileg borzasztóan...

Akit lelkileg borzasztóan megviselt a császármetszés hogyan tette túl magát rajta?

Figyelt kérdés
2014. jún. 19. 15:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Egyelőre sehogy. :( Folyamatban van. Ahogy az is, hogy felkészüljek arra, hogy a következő hüvelyi legyen.
2014. jún. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Sehogy, idővel majd jobb lesz, bár én 4 évval az első császárom után sem tudom kimondani azt hogy szültem. Tényleg nem szültem, de pl. idegennek ha valami szóba került és nem kötném az orrára,hogy császár vagy sima, akkor sem tudom mondani.
2014. jún. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
De miért...? Abszolút nem kötekedni szeretnék, de mit éreztek emiatt, őszintén érdekel? Mi bánt titeket benne? (Én is császárral szültem, spontán nem tágultam, akárhogy is vajúdtam, a kislányunk szívhangja leesett, megoperáltak.)
2014. jún. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Először kudarcnak éreztem, befejezetlennek tartottam a szülésemet. Később felfogtam, hogy életmentő volt és ha nem császároznak meg, ki tudja, mi lett volna a gyerekkel (vagy velem). Aztán olvastam pár rémtörténetet olyanoktól, akiket hasonló helyzetben nem császároztak, hanem vákummal, meg hasbakönyökléssel kierőltették a gyereket, károsodott is a gyerekük. Végül rájöttem, h 4+ kilós baba valószínűleg rendesen szét is szakít, így most már azt gondolom, mindennek oka volt és sokkal jobban jártunk a császárral, mert így mindenki ép bőrrel megúszta.

Szóval csúnyán hangzik, de nekem végülis az segített, hogy megtudtam, mennyivel rosszabbul is járhattunk volna..

2014. jún. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, remélem nem írtam félreérthetően, nem a baba súlya miatt császároztak, az csak hab volt a tortán, hogy ilyen nagy. :)
2014. jún. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Én megértem, ha vki természetes úton akar szülni.

De miért kell lelki betegnek lenni ha császár lesz? Nem az a legfontosabb, h egészségesek legyetek?

2014. jún. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is az a lényeg, hogy egészséges legyen a baba és az anya.

Engem nem viselt meg a császár.

Remélem a következő is császár lesz.

2014. jún. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
74%
Itt is le leszek pontozva, mint egy másik mai császáros kérdésnél, de akkor is leírom ugyan azt. Azért csalódottak a császáros nők és azért élik meg kudarcnak, mert kicsi korunk óta azzal hitegetnek minket, hogy csak hüvelyi úton dicsőséges a szülés. Vannak a nők, akik SZÜLTEK és vannak, akiket CSAK császároztak. És ezt addig-addig nyomják az ember arcába, míg végül saját maga is elhiszi, hogy ettől ő most kevesebb lett. Még akkor is, ha az amúgy az ő és a gyereke életét mentette meg.
2014. jún. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Belőlem vákuummal szedték ki a gyereket (császár már szóba se jöhetett, mivel a szülőcsatornában akadt el) forgási rendellenesség és fájásgyengeség miatt.


Akkor ez most szülés vagy nem szülés eme logika mentén? Mert húzták és nem én nyomtam?


Egyébként én is császárral születtem, ha hamarabb észreveszik, akkor a lányom is.

Valaki felettem írta, hogy sérültek a gyerekek - ezt szerencsére megúszta, nem lett semmi baja, de gondolom ezek szerint szabályt erősítő kivétel.

2014. jún. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Inkább örüljetek, hogy élő gyerekkel császároztak, nem halottal!!!!
2014. jún. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!