Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha van fogadott dokim és...

Ha van fogadott dokim és mégse akarok nála szülni mondhatom a klinikán, hogy ne hívják be?

Figyelt kérdés
Szóval ha van fogadott dokim, a neve bele is van írva a kis könyvembe az ugye a menete a dolgoknak, hogy elindul a szülésem, bemegyek a kórházba, ott elvégzik rajtam a kötelező vizsgálatokat, addig a szülésnő felhívja a dokimat és értesíti hogy mikor jöjjön be, hogy áll a vajúdás stb.. Ilyenkor kérhetem, hogy ne értesítsék a dokimat és az ügyeletes dokinál szeretnék szülni, vagy ilyenkor már nincs választási lehetőségem és mindenképp szólnak neki?
2014. jún. 23. 09:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Természetesen mondhatod, hogy ügyeletesnél szeretnél szülni.
2014. jún. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mondhatod.
2014. jún. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Persze, hogy kérdheted. De az is lehet, hogy felhívják, és közlik, a kismama direkt kérte, ne hívják... :(


Szabad tudni, miért? (csak kíváncsiság)

2014. jún. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Gondolom anyagi okai vannak...
2014. jún. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem anyagi okok miatt. Eddig is már nem kevés pénz oda lett fizetve a magánrendelésekre a 9 hónap alatt csak sajnos az utóbbi pár hétben elég durva dolgok derültek ki róla és a hozzáállása sem tetszik így már nem olyan szívesen feküdnék a kezei alá. Pár napom van már csak hátra és nem tudom mit csináljak :(
2014. jún. 23. 11:33
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát ez nem könnyű helyzet. Valószínűleg még fogják kérdezni, hogy miért nem, és kellemetlen lesz max ennyi, de kényszeríteni nem tudnak rá.
2014. jún. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én ismerek olyan kismamát, akinek az orvosa a 36. hétig nem szólt egy mukkot sem a szülésről és a tarifákról "babonából", majd a 36. héten mondott egy olyan árat, hogy így a kismama nem hívta be szülésre, pedig minden hónapban hozzájárt és elég sok pénzt ott is hagyott. Szóval, igen, lehet ilyet.

De mi van, ha az ügyeletes még nagyobb kontár, mint ő? Mármint ez is zsákbamacska, mert nem tudhatod, hogy kinek a kezei közé kerülsz. Viszont megértem, hogy ettől a dokitól is elment a kedved, ha rosszakat hallottál róla. Nagy dilemma...Azért remélem jól döntesz és minden rendben lesz! Könnyű szülést!!!

2014. jún. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nagyon-nagyon nem tudom mi legyen, de nagyon nem bízom benne, nem részletezném de nagyon nem elfogadható amit csinált.. elég sok jó nevű doki van itt akikről sok jót hallottam. Úgy gondoltam, ha olyan doki lesz ügyeletben akiről már hallottam tapasztalatokat és tudom, hogy jó doki akkor nem hívatom be a fogadott dokimat. Csak attól is félek, hogy mi van akkor ha éppen ő van ügyeletben...vagy ha nincs ügyeletben megnyugszok, hogy oké nem nála szülök..aztán elhúzódik a vajúdás a következő műszakba ahol mondjuk éppen ő lesz...na az extra ciki lenne, biztos profin ellátna ha megtudná, hogy nem hívattam be...
2014. jún. 23. 17:57
 9/10 anonim ***** válasza:
az nem lehetne opció, hogy másik kórházba mész be?
2014. jún. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Persze, megmondhatod, hogy ne hívják be. De persze az összes általad felsorolt eshetőség előfordulhat. A dokinak biztos nem fog jól esni a dolog.

De megkérdezhetem, hogy miket hallottál róla (név nélkül persze), miket csinált, ami miatt csalódtál benne? Akár privátban is érdekel.

2014. jún. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!