Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Egy programozott császár...

Egy programozott császár mennyiben más mint amikor szülés közben döntenek császár mellett? Altatnak?

Figyelt kérdés
2014. jún. 25. 10:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem altatnak. Annyiban más, hogy mindenki tudja, hol legyen és hányra. A sürgősségi császár esetén a baba sem biztos, hogy a méhben fent van, talán már elindult lefelé, más a helyzete, mint korábban. Ha nagyon nagy a baj, akkor nincs idő érzéstelenítésre, de ez ritka.
2014. jún. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Azt már tudom hogy programozott lesz. És esetleg azt hogy ezt mikor szokták csinálni? Megvárják a 40. Hetet?
2014. jún. 25. 11:06
 3/9 anonim ***** válasza:
Nálunk nem várják meg a 40ig hetet. 39hetesen kellett befeküdni, és reggel megcsászároztak.
2014. jún. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Székesfehérváron fogok szülni. De ezekről még nem beszéltünk az orvosommal. Még van időm csak érdekel mi lesz.?
2014. jún. 25. 11:35
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem programozott csaszarom volt aprilisben. Mas mint a surgossegi, mert erre felkeszitnek, vervetel stb. Nekem 39.heten volt a csaszar. es hatgerinc erezsteleintesben
2014. jún. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Elötte el kell végeztetni egy csomó vizsgálatot mint amikor műtétre megy valaki? Ekg, labor altató orvos ilyenek?
2014. jún. 25. 13:17
 7/9 anonim ***** válasza:
Kell igen, altatóorvossal is beszélni kell, vérvétel lesz előtte, és ha nincs rá ok akkor nem altatnak.
2014. jún. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem miért lesz program császárod?
2014. jún. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mert már ez lesz a harmadik császár. Nem tágultam ki az első 2 nél. De az más volt mert ott volt vajúdás. Meg elötte ilyen vizsgálatok se voltak. És a fiúkat a 41 héten indították.
2014. jún. 25. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!