Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár után szülésindítás?...

Császár után szülésindítás? Van itt olyan, akinél ez sikeres volt?

Figyelt kérdés
A kisfiammal a 37. héten indították a szülést, de mivel nem tágultam é a szívhang is romlott, császár lett a vége. Most is indítani akarják (megint lepényi keringési problémák miatt), szintén 37. hét és attól tartok, ugyanígy járunk :(
2014. jún. 30. 13:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
off. bocsánat érte, de úgy tudtam hogy császár után nem indítanak. Nálad hogyhogy?
2014. jún. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy program császárt akarnak?

Ilyen előzményekkel nem hiszem, hogy simán indítani akarnak!

Én is úgy tudom, hogy császár után nem lehet indításos szülés, oxitocint sem adhatnak (bár ezt valahol nem veszik figyelembe és adnak).

Lehet, hogy hagyni akarnak, hogy vajúdj egy kicsit, aztán irány a műtő...

A dokid mit mondott?

2014. jún. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hogy szülhetek spontán, de ezt régebben mondta. Most csak annyit mondott, hogy ideje szülnünk, mert a baba már nem érzi túl jól magát bent. Császárról nem beszélt. Sajnos nagyon sietett, nem tudom, mi a pontos terve. Félek...
2014. jún. 30. 14:57
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálam baba probléma miatt volt császár és másodszorra indított hüvelyi szülés volt.

Előtte nap UH-on hegvastagságot mértek, majd terheléses oxitocin volt, ami elvileg jó lett, vagyis reagált a szervezetem rá, így másnap 0 fájással mentem a szülőszobára. Annyi hogy az oxitocint folyamatosan emelték, de sikerült 6 óra alatt... igaz ennek már lassan 3 éve

2014. jún. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!