Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen állapotban van a...

Milyen állapotban van a méhben a magzat szülés előtt 1 hónappal?

Figyelt kérdés

Szóval már mindene ki van fejlődve, ugyanolyan, mint amikor megszületik, vagy még fejlődésben van?

Én nem szülök, fiú vagyok, csak azért kérdezem mert egy ismerősömnek 1 hónap múlva születésnapja lesz, 21 éves lesz, és kíváncsi vagyok 21 éve mi volt vele az anyja méhében.


2014. júl. 1. 12:06
 1/4 anonim ***** válasza:

34. héttől kb. egyenlő esélyei vannak egy terminusra született babáéval. Mindene megvan, csak súlyt szed fel.


[link]

2014. júl. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igaza van az elso valaszadonak. Talan meg annyi, h az utolso 1 honapban fejlodik meg a tudeje, ezert, ha nagyon ugy nez ki, h koraszulott lesz a baba, akkor az anyukanak szoktak olyan injekciot adni, ami a baba tudejet kicsit fejleszti.
2014. júl. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem egy hónapja született meg a kisfiam 34 hétre,2650 grammal, teljesen egészségesen, minden rendben volt, csak fél napig kapott egy kis oxigént az orrán keresztül. De rendesen 5. nap hazajöttünk a kórházból. Az utolsó hónapban igen a tüdő fejlődik.
2014. júl. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az utolso honapban a tüdeje fejlődik ill zsirt halmoz fel h születéskormig be nem indul az anyuka teje legyenek tartalékok...
2014. júl. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!