Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Bármelyik kh-ban szülhetek...

Bármelyik kh-ban szülhetek fogadott orvos nélkül?

Figyelt kérdés
Tehát a nem körzetiben is..csak besétálok és közlöm,hogy szülök vagy hogy is működik ez?Előzőleg a Szt Imrében szültem fogadott orvossal,most is ott szeretnék csak nem tudom bírni fogjuk e a magán dokit egy már kis gyerek mellett..meg kicsit tényleg pénz kidobásnak érzem..és nem tudom mit tegyek,de a dél -pestibe ahová tartozom ,semmikép nem szeretnék szülni..mit tegyek?
2010. jan. 5. 23:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen. Mindenhol kötelességük ellátni!!!! Ha mész és becsengetsz, hogy fájásaid vannak nem fognak elküldeni másik kórházba, hogy próbálkozz ott. :)
2010. jan. 6. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem se fognak elküldeni amikor már jön a baba!De nekem fogadott dokim volt és nem a körzetes kórházban.A dokim addott egy papírt arra az estre,ha mentővel mentem volna akkor ne a körzetileg illetékes kórházba vigyenek.Szerintem hívd fel a kórházat és érdeklődj ott!Az a biztos!
2010. jan. 6. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szabad orvos és kórház választás van, így ha pl. Sopronban laksz választhatsz debreceni kórházat is :)
2010. jan. 6. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A nőgyógyászati és szülészeti ellátásban szabad orvosválasztás van. Ott szülsz, ahol neked tetszik vagy ahová épp bevisznek. Nem küldhetnek el sehonnan!
2010. jan. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én sem ott szültem, ahová előzőleg jártam terhesgondozásra. És senkinek nem adtam. Amúgy a dél pestiben szültem. Figyelj én azt mondom, hogy amíg a szülőszobából ki nem jössz addig minden okés, de utána, ....

Kőbunkó nővérek, csecsemősök, a kaja sem volt a legjobb, egyszer borsófőzelék volt ebédre szoptatós anyukáknak...

És mocsok, a véres ágyneműnket a 4. napon cserélték le.

De visszatérve, a szülésznőmről csak a legjobbakat mondhatom, pedig nem volt fogadott, és a szobatársaim sem fogadtak és ők is pozitívan beszéltek róla.

2010. jan. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A dél pestibe én sem megyek az tuti...Szt Imrében szültem az nagyon jó volt..csak a dokit nem biztos,hogy tudjuk fizetni majd..a Szt Istvánon gondolkodom még,mert az is közel lenne..
2010. jan. 7. 10:30
 7/10 anonim ***** válasza:
Én vidéki vagyok és az itteni kórház katasztrófiális. Így én Pestre mentem a Szent Imrébe. Szülésznőt fogadtam, és ő azt mondta, hogy az utolsó hónapban oda járjak tanácsadásra és ennyi. Amúgy nagyon jó a kórház, nem bántam meg. Igaz mi is kaptunk káposztás kockát ebédre :-) Szóval a lényeg, hogy bárhol szülhetsz!!!
2010. jan. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Utolsó hozzászólótól kérdezném,hogy kit fogadtál,mert előzőleg én is ott szültem,és most is valószínű ott fogok.és most természetesen szeretném megszülni..
2010. jan. 13. 10:15
 9/10 anonim ***** válasza:
Én Tóth Irént fogadtam, de őszintén szólva nem ajánlom senkinek. Sietett, a babám meg nem, és így kézzel tágított, vénásan adott valamiket, amire a doktornő azt mondta a szemem előtt, hogy "ezt legközelebb azért egy orvossal is meg kell beszélni". Aztán szülés után adtunk neki nem kevés pénzt, ami neki kevésnek bizonyult, mert utána nem láttam. Szóval őt ne. Szerintem a pénz számít nála. De ha elmész egy nyílt napra, akkor ott személyesen tudsz felfogadni olyat, aki szimpatikus. [link] itt próbálj nézelődni :-) De a kórház tényleg szupi, csak ajánlani tudom. Csak másik szülésznővel :-)
2010. jan. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Tudom milyen a kh,én is ott szültem az első babámat ,csak császárral.remélem a császár részét kihagyhatom most...
2010. jan. 14. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!