Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Most ezek igazi fájások?

Most ezek igazi fájások?

Figyelt kérdés
ma fél 5-től fájdogál a hasam és már egyre jobban, írom is hogy mikor jön elő és 10 percenként de annyira hogy megőrülök és fáj a hátam is derekam is... de nem menzesz szerű fájdalom hanem olyan tök más görcsöl a hasam és nagyon keményedik is... most akkor megkezdődött? mit csináljak?

2014. júl. 4. 21:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hanyadik hetben vagy. Akar az is lehet.
2014. júl. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Figyeld a fájásokat és ha rendszeres akkor szülni fogsz. Még vehetsz egy meleg fürdőt is mert ha csak josló akkor ettől elmúlik. Ha viszont szülés akkor nem fog elmúlni. Azt szokták mondani hogy 5 perces fájásokkal jobb bemenni a kórházba.
2014. júl. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
38 hetes vagyok és már vettem fürdőt is de nem nagyon múlik :( nagyon fáááj :(
2014. júl. 4. 21:16
 4/13 anonim ***** válasza:

Azt kellene megmérned, hogy egy ilyen összehúzódás hány másodpercig tart.

20-30mp-es csak jósló, 40-60mp-es az már szülési.


Ülj be a kád meleg vízbe, vidd be a vekkert (vagy ami mutatja a másodperceket), és számold.

Ha indul a szülés, akkor sűrűsödni fog, és erősödik a vízben is, és 40-60mp-ig tart egy.


Hajrá!

2014. júl. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

És amikor jön a fájás, akkor koncentrálj arra, hogy ellazítsd az izmaidat, úgy könnyebben megy a tágulás.

Próbálj kényelmes pozíciót találni. Állva esetleg, vagy a vízben.

Gondolom első baba, 5 percesekkel elég bemenni, ha fél óra alatt beértek.

Én 3 percesekkel mentem elsővel és még úgyis bőven volt idő.

Gondolj arra amikor fáj, hogy ez jó, mert nyílik a medence és MEGY ELŐRE a BABÁD!

2014. júl. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
ez nem csak 10-20 másodpercig tart.. sokkal tovább :( és nagyon nagyon nagyon fááááj :( meg sem bírok mozdulni, ha lefekszem akkor is ugyan ugy fáj :(
2014. júl. 4. 21:29
 7/13 anonim ***** válasza:

Hát az nagyszerű, ha eltartanak 40-60 mp-ig, akkor valószínűleg indul az a baba.

Amikor fáj, NE MAGADRA figyelj, hanem a BABÁT ösztönözzed, és tényleg próbálj olyan pozíciót találni, amiben elviselhetőbb, mert van különbség.

Ha van otthon gumilabdád (olyan nagy), akkor arra is ülhetsz.

A másik megoldás, hogy bevágtattok és kérsz EDA-t, bár én nem tartottam szükségesnek, lehet hogy Neked épp az segít majd.

Szép szülést, nincs ez hiába, hamarosan anyuka leszel!

2014. júl. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha ilyen hosszú egy fájás, azonnal kórházba kell menni, mert nagyon felfyorsulhatnak az események. Remélem már ott vagy!
2014. júl. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
De izgiiii...szurkolok...:-):-):-):-):-)ez mar tuti szules.nemsokara babazol.irj majd:-)
2014. júl. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát ha azt írod,hogy nagyon fáj,szerintem szülni fogsz,de lehet már meg is szültél :)
2014. júl. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!