Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A igazi fájások kezdődhetnek...

A igazi fájások kezdődhetnek gyenge menstruációs görccsel?

Figyelt kérdés

Mert most mérem őket, és nem olyan erősek hogy ne lehessen kibírni. Inkább kellemetlenek.

Volt egy 19:36-kor, aztán rá 7 percre, aztán 4 perc, aztán 6 perc, és az utolsó 10 perc, de ez az utolsó már eléggé fáj. Rendszereződhetnek még? Mikor görcsölök a baba nagyon rákezdi a mozgást.


2012. júl. 28. 20:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Kezdődhetnek, igaz nekem mindkettő indított szülés volt de mensis fájással kezdődtek, össze vissza , nem lehetett azt mondani, hogy tízpercesek, mert volt ilyen ,hogy 10,6,15,7 stb, majd kb öt óra múlva lett rendszeres azt hittem becarok a fájdalomtól, nem kaptam érzéstelenítőt, nagyon erős görcsök azok, szinte az eszét veszti a nő közbe tehát tudni fogod amikor már nem sok van hátra max egy óra..tehát így jöttek, ötperces, három és kettő és jött is mint a cunami:) könnyű szülést:)
2012. júl. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2012. júl. 28. 21:52
 3/6 anonim ***** válasza:

Mennyi idős vagy?

Nekem ugyanígy kezdődtek lassan 3 éve a fiammal. Nem voltak korábban jóslóim, ezért nem tudtam, hogy mire kéne számítanom, de annyi szerencsém volt, hogy a dokinál voltunk délelőtt, és mondta, hogy a napokban szülünk. Délután, mikor hazaértem, ugyanígy kezdődtek enyhe mensi szerű fájások, én is elkezdtem mérni, és ilyen 8,14,6,10,7,12 stb rendszertelen volt. Lezuhanyoztam, nem múlt el. Labdán ültem kicsit ringatóztam, na akkor beállt 15 percesekre. Ezt egy óráig csináltam, aztán lefeküdtem, megint rendszertelen. A szülésznőm tanácsára megittam egy pohár vörösbort, egy óra múlva arra sem múlt el, majd mondta, hogy akkor induljunk be. Ez mind délután folyamán, szépen lassan megvártam (mert nem meg tudtam várni a hezitálásokkal meg számolgatásokkal) amíg a párom végez a munkahelyén, hazajött, beültünk a kocsiba és délután 6-ra értünk a kórházba. A kocsiban voltak pontosan 5 percesek a fájások (csak az órát néztem elöl :o)) de még mindig olyan enyhék voltak, hogy azt hittem hazaküldenek. 23:15-re lett meg a fiam burokrepesztéssel és oxitocinnal.


Szóval igen, kezdődhetnek, ha pedig már ideje is van, akkor csak szurkolok, hogy könnyű legyen továbbra is :o)


Most kíváncsi vagyok, hogy a lányom hogy és mikor akar kibújni 3 héten belül....


Jó babázást és könnyű szülést!

2012. júl. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szia, köszönöm hogy ezt leírtad. 37 hetes vagyok, de még itthon. Tegnap este elmúltak a görcsök.
2012. júl. 29. 12:04
 5/6 Sziszi... válasza:
Igen kezdődhetnek,de viszont kezdődhetik fájások nélkül is!
2012. júl. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem az elsővel végig enyhe mensi-s görcseim voltak,majd a mentőben szünet,amint felértünk jöttek a tolók. 1:57 perc alatt lett meg,az első "fájástól" számolva.


Boldog babavárást,könnyű szülést és egészséges kisbabát!! :-)


Üdv: 3 lányos,12hkm

2012. júl. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!