Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki császár után hüvelyi úton...

Aki császár után hüvelyi úton szült, lenne pár kérdésem?

Figyelt kérdés

Hol és melyik orvossal, szülésznővel sikerült?

Hogyan készültél?

Miért lett az előző császár?

Hogyan, milyen pózban, mennyi ellenőrzés mellett szültél?

Ki volt melletted kísérőként?

Mennyi idő alatt lett meg a baba?

Milyen beavatkozások történtek?


2014. júl. 5. 14:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Gyöngyösön szültem,orvosom volt fogadott,szülésznő az ügyeletes. Hogyan készültem?igazából annyi,h előre tisztáztam az orvosommal,hogy mit szeretnék,megbeszéltük,hogy nem kaphatok oxitocint az előző császár miatt,és a legkisebb bibinél tol a műtőbe,nem kockáztatunk...Az első császár magas egyenes állás miatt volt.

A szülés simán háton fekve,burokrepesztés után,vajúdni tök nyugodtan egyedül(oda a férjem nem jöhetett,csak a szülőszobába),szülésznővel beszélgettem,de ő is hagyott pihenni(éjszaka volt)este 11körül mentünk a kórházba(előtte egész nap fájásaim voltak már,de nem a kórházban akartam vajúdni,és teljesen elviselhető volt itthon is),hajnali 5kor született meg a pici,a burokrepesztés volt az egyetlen beavatkozás szülés előtt.

2014. júl. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!