Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tényleg segít, ha homeós...

Tényleg segít, ha homeós bogyókat szed az ember a könnyebb szülés érdekében? Vagy a szoptatás sikerességéért?

Figyelt kérdés
Tőlem nagyon idegen, ez nem valamilyen természetgyógyász humbug? Tapasztalatok?
2010. jan. 7. 10:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát, figyelj, van akinek bejön, van akinek nem. Ez attól is függ, hogy állsz hozzá.... é hittem a dologban, nekem használt :) Kivéve szoptatásnál a tej serkentésére...:( az nem jött be
2010. jan. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy segít-e, de nagyon sokan használják. Sokan esküsznek is rá, bár én azt mondom, hogy mondjuk első szülésnél nem lehet következtetni, hogy ezek miatt volt-e könnyű vagy eleve az lett volna. Én nagyon könnyen szültem mindegyik gyerekemet, pedig sosem szedtem semmit. A szoptatós bogyókról és más csodaszerekről is ez a véleményem. Persze. lehet, hogy tévedek.. Viszont a homeós szereket szeretem betegség esetén, mert nem okoznak mellékhatásokat és terhesen valam
2010. jan. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
valamint csak az immunrendszert serkentik. A gyerekeimnek is adom ezeket.
2010. jan. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én tejszaporításra szedtem,és nekem használt.Ikreket szoptattam,kezdett fogyni a tej,és ettől helyrejött.
2010. jan. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bizonyítani úgysem lehet a hatásosságukat, mert minden terhesség más, szülés más, talán tényleg csak a tejserkentő hatás, ami szinte biztosra mondható, ha a homeos bogyótól van, de az is lehet lelki okú, a pozitívabb hozzáállás miatt, ami talán részben a bogyóknak köszönhető.
2010. jan. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én hiszek a homeos dolgokban.

Terhesség alatt homeos köptetővel kúráltam magam, nagyon bevált.

Szedtem szülés előtt is, de akkor sajnos nem használt.

Szoptatáskor is szedtem, és ennek köszönhetően 6 hónapig kizárólag anyatejes volt a babám, és még most is van tejem, pedig lassan a 16 hónapot tölti a picur.

Beszereztem a fogzásra javasolt bogyót és kúpot is, de szerencsére Őt nem viseli meg.

2010. jan. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!