Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogyan szokás orvost fogadni?

Hogyan szokás orvost fogadni?

Figyelt kérdés
Debrecenben a Kenézyben fogok szülni, de nem ismerek ott senkit. Mennyi idős terhesen kell megfogadni, már akkor illik neki pénzt adni? Mennyit szokás adni vizsgálatokon/szülésnél? És egyáltalán hogy adjam oda? Borítékban a kezébe vizsgálat után? Leírnátok nekem részletesen? Teljesen tanácstalan vagyok! Köszönöm :)

2014. júl. 28. 11:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Minél korábban. Magánrendelesre mész es ott megkérdezed - doktor úr, megoldható, hogy végigkísérje a terhességem es le vezesse a szülést?- a vizsgálatokert pedig fizetsz minden alkalommal.

Annyit kell adni, amennyit ker a vizsgálatért, a szülést pedig megkérdezed - ha a valasz "amennyit gondol" akkor annyit, amennyit gondolsz

A vizsgálatokert szépen le számolva a kezébe, a szules ért -ha nem mondott összeget borítékban, ha mondott, akkor azt is le számolva.

2014. júl. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ!

Tudnál ajánlani orvost?

Mi van akkor, ha nincs magánrendelése - vagy nem a magánrendelésen, hanem a kórházban fogadom meg? Ott ugye más is lehet bent, mikor beszélünk. Ott is ilyen nyíltan lehet pénzről beszélni?

2014. júl. 28. 11:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem vagyok ismerős Debrecenben. De nyilván ha ott a rendelés en épp egy szimpatikus orvoshoz kerülsz, akkor megkerdezheted, hogy van e magánrendelese. Ennél többet nem kellene, pénzről ott semmiképp. De biztosan fognak itt orvost ajánlani a többiek. Vagy esetleg a védőnőd ezt is megkerdezheted.
2014. júl. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!