Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Csecsemős nővérkét szokás...

Csecsemős nővérkét szokás fogadni a szülés utánra?

Figyelt kérdés
2008. szept. 23. 13:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem, én ma olvastam ilyet egy kérdésre adott válaszban, néztem is nagyokat.

Én azt gondolom - bár ahol én szülök, ott állítólag nem túl rendesek a csecsemős nővérek - hogy ha valamelyik többet segít, akkor legfeljebb veszek neki egy doboz bonbont.

Már az is egy vagyon, hogy az orvost kifizesd, de legalább ő 9 hónapig végigkíséri a terhességed.

2008. szept. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Még én sem hallottam ilyenről. Ahol én szültem, és fogok nemsokára, ott sem lehet túl jókat hallani a csecsemős nővérekről, a többség nem is ad nekik semmit. Tényleg elég a nődokinak és szülésznőnek is adni.

2008. szept. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem.Az már szerintem tényleg tulzás lenne!
2008. szept. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
28%
Ez a baj az anyukákkal, hogy csak saját maguk a fontosak, ha nem megy a szoptatás jó a csecsemősnővérke, de ő még egy tábla csokit sem érdemel meg.Míg a szülésznek 100.000-ket kifizetünk, valamint a szülésznőnek 20.000. Hát sok is az 200ft
2008. szept. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Csecsemős nővérnek? Ilyet még én sem hallottam. Talán azért sem, mert tisztelet a kivételnek kapcarongyként bántak velem speciel. Egyébként meg mindenkinek szoktam adni, aki a MUNKÁJÁT SZÍVVEL ÉS LÉLEKKEL VÉGZI. Legyen az bárminemű.
2008. szept. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
12%
És a tisztelet a kivételnek adtál. Egyébként a kapcarongy is biztos megfürdette a gyerekedet.
2008. szept. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Kedves utolsó, ha megtanulnál olvasni, látnád, hogy velem bántak kapcarongyként, nem én kapcarongyonztam le a kedves csecsemősöket. Gondolom ezek alapján te is az vagy.

Nem értem, ha az ember egyfajta tisztelettel viseltetik valaki iránt, főleg, hogy rávan szorulva, miért is kell alapból lekezelni??? Erre tudod a választ?

Mi is emberek vagyunk, túlórázunk eléggé sokat is, mégsem vagyunk megfizetve.... Akkor hogy is van ez?

2008. szept. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Pontosan a csecsemős nővérek miatt nem szeretném ugyanabban a kórházban szülni a második gyermekemet, ahol az elsőt szültem. Pedig, ha emberszámba vettek volna, hálás lettem volna...
2008. szept. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Jól meglepődtem én is, nem hallottam még ilyet. Meghálálhatod egy virággal, vagy bonbonnal, ha rendes.
2008. szept. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Sosem fogom elfelejteni, hogy egy csecsemősnővér mit mondott nekem. A babámat a koraszülött osztályon kezelték. Az első etetésen voltam túl, nem nagyon ment, sokáig elvoltam a babával és nem tudtam, mivel nem mondta senki, hogy túl sokat nem lehet vele próbálkozni, mert elfárad. Mikor visszavittem és mondtam, hogy nem megy, akkor lehordott, hogy milyen sokáig voltam, neki meg ezer dolga van, nem ér rá és azt mondta nagy fennhangon és haragosan, hogy "Jó, akkor megszondáztatom!" Ez a nővérke puncsolt aztán a legjobban, mikor hazamenetel előtt volt a baba, ő akarta öltöztetni és külön szólt, hogy megmutatja a pelenkázást is, csak keressem őt. Szóval, mikor megérezte a szelét, hogy esetleg honorálom, hogy foglalkoztak a babámmal, akkor rögtön készséges lett és normálisan tudott beszélni az emberrel. A csecsemős osztályon dettó ugyanez volt. Tényleg, mint a kapcaronggyal! Miért is kellene bármit is adnom az ilyeneknek???
2008. szept. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!