Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinek otthon folyt el a...

Akinek otthon folyt el a magzatvíze, hasmenése volt és mentővel ment be, válaszolna?

Figyelt kérdés
38 hetes vagyok és hasmenésem van.Autónk nincs,igy csak mentővel tudnánk bemenni a kórházba ha elfolyik a magzatvíz.Nagyon félek ettől,eleve h mentő és h itthon indul el minden.Na meg ez a hasmenés.Én nem tudom sokáig tartogatni,ha kell akkor kell.És aggódok,hogy a mentőbe nem tudom majd vissza tartani.Még ülve lehet h menne valahogy,de fekve?Védőnő mondta,hogy ha elfolyik a magzatívzem egyből feküdjek le és h a mentősök is fekve visznek be.

2013. márc. 2. 09:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
Szia. Nekem otthon folyt el a vizem, bár hasmasim nem volt. Mentővel mentem félútról,mert olyan erőteljes fájásaim voltak, hogy nem bírtam volna ki autóval döcögve a kórházig. Mitől van hasmenésed? Nem lehet valahogy megszüntetni? Smecta por segít. Egyébként nem hiszem,hogy szégyenkezned kéne miatta, láttak már az egészségügyben cifrábbakat is. Ne aggódj! :)
2013. márc. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

most beindult a szülésed?

attól hogy hasmenésed van nem biztos hogy a szülést jelenti

lehet hogy olyat ettél,vagy talán fájásaid vannak ,elfolyt a magzatvíz?

ilyenkor már tisztul a szervezet azért lehet ez veled.

nem kell túlreagálni

2013. márc. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
nem indult még be
2013. márc. 2. 10:14
 4/13 anonim ***** válasza:
79%
Az sem biztos, hogy a magzatvíz fog elfolyni, lehet, hogy fájásokkal indítasz majd. Szerintem egyelőre nyugodj meg, majd ráérsz aggódni a problémán, ha tényleg lesz :) A hasmenésed még bőven elmúlhat szülésig.
2013. márc. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A multkor nem te kérdezted ugyanezt?Nem kell lefeküdni,ha elfolyik.A kórházban is lehet sétálgatni utána.Nekem is itthon folyt el az elsővel,de még letusoltam 1-2 dolgot elpakoltam,megvártam ameddig hazaér a párom.(kb 1 óra)
2013. márc. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Engem is mentővel vittek,és ülve utaztam.
2013. márc. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
5-ösnek: akkor kell lefeküdni, ha az ultrahang szerint még nem illeszkedett be a fej, egyébként nem. =)
2013. márc. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem is fekve folyt el a magzatvizem, és ahogy dőlt belőlem a víz, éreztem, hogy nagyon kellene kakilnom is, de visszatartottam, mert nem mertem felkelni. Engem is a mentő vitt be, és végig fekve tartottak, nem engedték, hogy felüljek. Amúgy simán vissza tudtam tartani.

Egyébként biztonsági okokból fektetnek, de a kórházban már simán sétálgathattam, főleg, hogy teljesen zárt volt még a méhszájam.

2013. márc. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

az elsővel is a vizem folyt el előbb

nincs még beékelődve a feje

2013. márc. 2. 16:24
 10/13 magi085 ***** válasza:
ezt honnan tudjátok ,hogy beékelődött a feje? nekem a 32. hét óta nem volt ultrahang és orvos sem vizsgált mert ne mvolt panaszom. 39 h km
2013. márc. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!