Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szult valaki a Flor Ferenc...

Szult valaki a Flor Ferenc korhazban v hallott rola? Ha igen kinel es mi a velemeny?

Figyelt kérdés
2014. júl. 28. 14:17
 1/2 Hannkah ***** válasza:

Szia!


Decemberben szültem Kistarcsán a Flórban. A szülészet jól felszerelt, szép. A szülésznő, akinél szültem egészen addig volt lekezelő, amíg azt hitte, hogy csak viccből, vagy nyafiból mentem be. Mikor látta, hogy tényleg beindult, onnantól nagyon kedves volt. Az orvost alig láttam, szintén ügyeletes volt, a nevét most nem tudom, de egy fiatal, hosszú, göndör hajú csaj, szerintem nem rég lehet a pályán, vagy fáradt volt, mert az érzéstelenítőt (a gátmetszéshez)fájás után kaptam, nem alatta, így fájt még az is, és a varrás is. Ezt leszámítva a szülésem szuper volt szerintem, igaz akkor csak én szültem! :)


Viszont a csecsemősök között még most is sok a bunkó szerintem, aki lekezelő, és egyáltalán nem segítőkész, de akad normális is. Negatívumként még annyi, hogy sajnos a fiam elkapott egy durva bőrfertőzést a kórházban (ótvar), [biztos, hogy ott kapta el, mert a szobatársam kislánya is ótvaros lett, és őket kettőjüket mindig együtt vitték el fürödni, meg az orvosi vizsgálatokra],

ami miatt többször kellett visszajárni és rengeteg gyógyszer kellett neki, nem is beszélve a szenvedésről, amit már ilyen kicsiként át kellett élnie.


Összességében én lehet legközelebb inkább Vácon fogok szülni. Ha van még kérdés írj nyugodtan!

2014. júl. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én 2 éve szültem ott. Csak pozitiv emlékeim vannak a szülésről és a bent töltött napokról. Ügyeletes orvosnál ill.szülésznőnél szültem, le a kalappal előttük. Sok orvosnál megfordultam a kórházon belül, mindenkiről csak jó tapasztalataim vannak, kivéve a néger dokiról. Terhesgondozásra magánrendelőbe jártam Surányi doktorhoz, tündéri, alapos, kedves, tapasztalt orvos.

A szülőszobák szépek, nem az a tipikus "kórházi helységek". Szülés után 2 ágyas szobában voltam, az utolsó 3 napon egyedül. Tv, hűtő, mikró, sajat zuhanyzó wcvel. Nagyon kényelmes volt, h nem mással esetleg másokkal kellett közösködni. Nekem szülés után amúgy is emberundorom volt, szóval külön jót tett h egyedül lehettem.:)

A csecsemősökről jó véleménnyel vagyok. A fiam a PICen volt inkubàtorban a szülést követő 12 órában, így sokat jártam a csecsemősökhöz. Egész bent létünk alatt oda kellett vinni a picurt etetni, mindig ott mérték le. Megmutatták hogyan kell szoptatni, volt egy csecsemős nővérke aki nagyon tündér volt. Volt, h ő masszirozta a mellemet h beinduljon a tej, mert már hőemelkedésem volt tőle, közbe hülyére nevettük magunkat a szituáción.:))

Lényeg a lényeg, csak jó emlékeim vannak a kórházról!

2014. júl. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!