Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Természetes szülés után hány...

Természetes szülés után hány hét/ hónap múlva használtál újra tampont?

Figyelt kérdés
2014. júl. 29. 15:59
 1/9 anonim ***** válasza:
én 3 honap után. szülés után egy hétig véreztem utána minden honapban megjött, de nem birtam tovább a betéttel.
2014. júl. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem elég sokára jött meg szülés után,mert még szoptattam.

Szóval 15 hónap után jött meg újra,akkor már egyből tampont használtam.Világ életemben utáltam a betétet. :/

2014. júl. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Első menstruációkor, szülés után 4 hónappal.
2014. júl. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szülés után 4 hónappal jött meg először, használtam tampont. Meg is őrültem volna, ha nem használhatok, mert másfél hónapig voltam beteg, és a betétet csak éjjel tudom elviselni, nem szeretem. A gyermekágy is egy szenvedés volt emiatt, mert akkor ugye értelemszerűen nem használtam tampont, csak betétet.
2014. júl. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szülés után 8 hónappal jött meg először,akkor próbálkoztam is,de baromi kellemetlen volt. Mégsem hagytam annyiban,utálom a betétet,szépen lassan megszoktam és jó volt újra minden.
2014. júl. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szülés után 5 hétre megjött, az első alkalommal nem mertem, másodszorra már simán ment :)
2014. júl. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szules utan 7 hettel megjotz, akkor mar hasznaltam :)
2014. júl. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. 8 héttel vagyok a szülés után és szoptatok, így egy ideig még valószínű nem lesz rá szükség (remélem). Valahogy nem érzem késznek rá a dolgokat. És így vagyok a szexel is. Valahogy azt érzem hogy fájna, pedig még nem próbáltuk. Ma nagyon ráhangolódtam, de két mondatváltás alatt sikerült összevesznünk közvetlenül az ágybakerülés előtt. Nem is tudok aludni. :(
2014. júl. 30. 21:48
 9/9 anonim ***** válasza:
Szülés utáni hónapban jött meg újra, picit még összevissza, májusban! Azóta is van havim, minden hónapban, csak eddig még mindig más-más időpontokban jött meg! Májusban még betéteztem, persze előtte is,a hogy azt kell, de utána már júniustól tamponra tértem vissza! Első egy-két használati napon fájt, kellemetlen volt, de most már okés a dolog! Tejcsit apasztottuk, nem volt kinek adnom.. :( A szex picit aggasztó volt nekünk is, féltem a fájdalmaktól, féltünk, hogy védekezés mellett, de nehogy megint Baba legyen... de mára már rendben vagyunk!! Próbálkozzatok a szexel, előbb-utóbb helyrejön minden, majd meglátod te is!
2014. aug. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!