Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülni készülő anyukáknál...

Szülni készülő anyukáknál tényleg van bizonyos óvintézkedés, nehogy kiürítsék székletüket a szülőszobában?

Figyelt kérdés
Egy csőről hallottam,nem tudom,igaz-e.

2014. júl. 31. 17:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
6%
Nekem beöntést se adtak, nem is kérdeztek h mikor voltam utoljára wc-n, és nem volt baleset se. Azért van különbség is, hogy "hova" nyomsz. Nem kell úgy nyomni, hogy becsinálj. Van aki szinte nyomás nélkül szül... Intimtorna hasznos lehet elötte pár hònappal, hogy izmos, feszes légy ott is. De ha eleve sportos alkat vagy, már az is sokat segít.
2014. aug. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, nem értek veled egyet. Amikor tizen x óra után már hánysz is a fájdalomtól, nem hiszem, hogy nagyon tudsz koncentralni hova is nyomsz pontosan. Ennek ellenére velem nem történt baleset, deakár lehetett is volna.
2014. aug. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, igazad lehet, nekem pàr òra volt az egész, nem voltam rosszul, tudtam koncentrálni. Lehet, hogy hosszù vajùdàs utàn mit sem èr ez a tanács...
2014. aug. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
En 9 ora vajudassal kadban szultem. Kristalytiszta maradt a viz, csak a magzatmaz uszkalt benne... :) Az elso 3 oraban magatol kijott minden. Vagy 40-szer masztam ki a kadbol kakilni, pedig nem kertem beontest; a termeszet megoldotta. Az utolso par oraban mar nem kellett ezzel foglalkoznom, es a finisben sem. :) De oszinten szolva en is ugy gondolom, hogy ez ott es akkor rajtam kivul senkit sem erdekelne - igy hat en sem izgattam volna magam miatta.
2014. aug. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Beöntés. Nekem adtak, utólag nagyon hálás voltam érte. Szülésnél is, szülés utáni napokban is. Természetes szülés utáni napokban egyáltalán nem vicces wc-re járni.
2014. aug. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Természetes szülés utáni napokban sem volt semmi gondom vécére járni...
2014. aug. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Szerencsés vagy! Én a gátvarrástól köhögni sem bírtam, sem a wc-n ülni.
2014. aug. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!