Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hány nap után engedtek ki a...

Hány nap után engedtek ki a kórházból császármetszés után? Normális, hogy már 3,5 nappal a műtét után haza kell menni?

Figyelt kérdés
Pár éve még ha jól emlékszem, 6 vagy 8 nap volt.
2014. júl. 31. 21:02
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
7-es vagyok: én már alig vártam, hogy hazamehessek a Honvédból. A sebemmel alig bírtam mozogni, nehéz volt úgy ellátni a babát, aki egész nap velem volt, pláne a dréncsövemmel, és összesen talán 3 órát aludtam a 3 éjszaka alatt. Jó volt hazajönni, ahol segített a család, és végre pihenhettem is, kényelemben.
2014. júl. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Kedden este 9 kor volt a császár péntek délután már itthon is voltam. 2 éve.
2014. júl. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Szia! Én 3 hónapja 5 nap múlva hazakéredzkedtem, amúgy még nem akartak engedni. Kórháza válogatja, de sztem nem lesz bajod, csak nagyon kíméld magad!
2014. aug. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
2014.04.24-én csütörtök reggel volt a császár, vasárnap délben már küldtek haza. Bp, Margit kórház
2014. aug. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Margit kórház: szombat délelőtt volt a császárom, kedden reggel hazaengedtek.
2014. aug. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 H_Vivien ***** válasza:
Szerdán 18:53-kor született a kisfiam, szombaton délután 1-kor már itthon voltam. Jahn Ferenc kórházban szültem. Igaz varratokkal és nem mondom, hogy nem jött volna jól még egy-két nap, de otthon gyorsabban gyógyul az ember :) Meg egy újszülött mellett nincs is más választás :D
2014. aug. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Nekem hétfőn 17:35-kor volt a császárom és pénteken 10-kor engedtek ki. Helyhiány miatt.
2014. aug. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Kecskeméten min. 72 órát kell bent lenni a műtét után.
2014. aug. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Hétfőn délutan műtöttek csütörtök délelött hazamehettünk,szombaton vissza varratszedésre. Békéscsaba 5honapja
2014. aug. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Szerda hajnalban császároztak sajnos 7 óra sikertelen vajúdás után és szombaton délelőtt már adták a zárójelentést hogy mehetek haza.Ja,és levettek a beteglistáról és emiatt szombat délben még ebédet sem kaptam.Csak néztem nagyokat,mert a babámat megfertőzte a meconiumos magzatvíz,így 2X szúrták.A köldököm belilult az erőlködéstől pénteki nap még a sebészeten voltam köldöksérv gyanúval.Azt mondták hogy nagyon úgy néz ki hogy 1-2 nap még bent kell maradnom ezt el is hittem.Erre szombaton délelőtt már közölték hogy mehetek :( Szóval 3 nap voltam én is bent.Soha többé nem szülök a Péterfyben!!!A 2.gyermekem évek múlva máshol fogom szülni egy olyan kórházban ahol támogatják a természetes,háborítatlan szülést és csak akkor tolnak a műtőbe ha már tényleg nincs más választás.Természetesen fogok szülni és sokkal tudatosabban fogom csinálni a terhességet is mint az elsőnél.Ma már egyébként nem azt nézik a kórházak,hogy császárral vagy természetesen szülsz hanem csak a baba egészségét nézik.Régen még a baba és mama állapotát is nézték és csak akkor engedtek ki ha minden oké mindkettőtökkel.Anyukám császárral szült engem 30 éve és 2 hetet maradt bent a kórházban,pedig nem sárgultam be és nem volt semmi komplikáció.Ma már nézik azt is hogy minél kevesebb kaját adjanak a kismamának,spórolnak az ágyneműn és mindenen amin csak lehet.Magyarország én így NEM szeretlek!
2015. jan. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!