Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Honnan tudtátok, hogy terhesek...

Honnan tudtátok, hogy terhesek vagytok tesztelés előtt? Tudtátok -e egyáltalán? Nekem egy hete, , terhes vagyok, , érzésem van. (4. hétben lehetek) Nem terveztük, spontán talált el az érzet. Hogy éreztétek magatokat 4hetesen? Mikor teszteljek?

Figyelt kérdés
2014. jún. 4. 11:57
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
aktus után 12-14 nappal már lehet etzstelni, vagyis az elmaradt menstruációkor.
2014. jún. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%

én akartam a babât, mikor meg kellett volna jönnie görcsölt, fájt a hasam de a havi elmaradt. kezdtem êmelyegni, de nem akartam bele élni magam. aztán vettem tesztet és pozitiv lett!

szoval a meg akar jönni érzés volt és érdekes de annyira lapos hasam volt hogy kicsit meg volt duzzadva s ezt észre vettem először azt hittem valami baj van, ugy görcsöltem, de csak a baba miatt volt.

5. héten teszteltem rá pár napra már éjjel nappal hánytam

2014. jún. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
5. héten érdemesebb tesztelni? :) Szeretném elkerülni az álpozitiv teszteket,feleslegesen meg negativat sem szeretnék tesztelgetni.
2014. jún. 4. 12:23
 4/34 A kérdező kommentje:
Az alhas duzzanata nekem is látványos, sőt fél kilóval több lettem, pedig nem eszem sokat, a melegtől még talán kevesebbet, mint szoktam.
2014. jún. 4. 12:25
 5/34 anonim ***** válasza:
48%
Én a hőmet mértem, és reménykedtem :) Amikor felment 37 fokig a reggeli hőm az 5. dpo - n, akkor már gyanakodtam. (Sose szokott 36,9 fölé menni...)Amikor a 12. dpo - n 37,1 - re ugrott, teszteltem... A kettő között valahogy éreztem, hogy na, most sikerült. Nem tudom, a hőgörbe nélkül éreztem - e volna valamit...
2014. jún. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
62%
Ja, és nekem is volt alhasi duzzanat :) Még most is van!
2014. jún. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
64%

Eléggé atipikus görbéd lehetett, mert NEM szokott feljebb menni annál a hő, mint amire eleve felugrott ovu után.


Kérdező!

4 hétnél marad ki a menstruáció. Innentől lehet tesztelni.

3 hétnél történik a beágyazódás. Akkor még elég ritka, hogy bármit is érezz.

A súlygyarapodás pedig: az EGÉSZ első trimeszterre van előirányozva 0,5-1 kg gyarapodás! A 4-5. hétre összvissz 1 DEKÁNYI!

2014. jún. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:

De jó! :)


Mivel nálunk nem volt tervezett, ugye nem mértem a hőmet, csak annyit éreztem, hogy valami elindult odalent, ami a 8. dpo-n leállt. Ekkor jött a gondolat, hogy mi van, ha bébi van? A melleim égnek, az alhasam duzzad, szerintetek teszteljek a héten?

2014. jún. 4. 12:34
 9/34 anonim ***** válasza:
De most akkor hanyadik dpo-n is lehetsz?
2014. jún. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:

# 7/8


Engem a tapasztalatok jobban érdekelnek, mint a "Nagy könyvben" megirt dolgok. De köszi a választ! :)

2014. jún. 4. 12:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!