Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinek szülés kapcsán végbélre...

Akinek szülés kapcsán végbélrepedése lett, mennyi idő alatt jött teljesen rendbe? A következő babát, ha esetleg van már, szülhetted természetes úton?

Figyelt kérdés
2010. jan. 12. 15:38
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem majdnem egy év volt és nem valószínű, hogy lehet a következő természetes
2010. jan. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én fél évig szenvedtem vele! Minden nap kínlódtam,most már meggyógyult,de még wc-zéskor érzékeny. Én emiatt 2x is meggondolnám,hogy szüljek-e még egyszer... :(
2010. jan. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
14 éve szültemés a mai napig kinlódok vele.
2010. jan. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Utolsótól kérdezném: ez miben nyilvánul meg?
2010. jan. 15. 14:31
 5/5 anonim ***** válasza:
12.26 vagyok. Mai napig nagydolognál zinte kiakar szakadni, időjárásváltozásnál fáj, de mostanában a felszine kettéreped és rettenetesen csíp pisilésnél és nagydolognál is. Most azt ajánlották,hogy kenjem betadinnal és intim lemosót használjak. Az intim lemosót évek óta használom, de néha jó néha kegyetlen tud lenni.A betadintól tartok,azért az bejuthat a hüvelybe is,az szerintem nem a legjobb.Nekem a 3. gyermekemnél történt ,ugyanis a kisasszony a szölőágyon fejvégüből farossá fordult és simán szültem.Szerintem kérdezd meg a dokidat, mire számíthatsz.
2010. jan. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!