Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Utolso trimeszterben levö...

Utolso trimeszterben levö kismamik beszélgetni?

Figyelt kérdés
Ugy unom magam hogy az már eszméletlen..Ráadásul máson sem jár az eszem csak a szülésen meg hogy mennyire várom már kislányomat :) Ti mit éreztek?Nekem már napok ota fájdogál a hátam,derekam..ma elég intenziven érzem az eddigiekhez képest.

#szülés #utolsó trimeszter #gyerekvállalás..
2014. aug. 11. 11:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Én a 36. hétben vagyok első kislányunkkal. Nekem ugyan még rengeteg dolgom van itthon a kisasszony érkezése előtt, de már minden nehezen megy, ideget nyom a kicsike ezért nagyon fájdalmas a mozgás és sokat, erősen görcsölök. Már alig várom a végét.

Te hányadik hétben vagy kérdező? Elkészültetek a gyerekszobával? Sikerült mindent kimosni, vasalni a babának? Összeállítottad már a kórházi csomagot?

2014. aug. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Én már ugymond startra kész vagyok :) A csomagom összepakolva,kisbabámnak is mindene megvan,mégcsak cumisüveg hiányzik :D Nemrégen készült el a konyhánkis mert épitkezésben voltunk,és szinte mondhatom hogy minden 1 honap alatt lett meg.Gyönyörüszép kiságyunk is van már csak azt várom mikor fekszik benne valaki :D Te veszegettél már ezt azt a babácskádnak?Mi is az elsöt várjuk és ha minden igaz kislány lessz :) De igy ahogy mondod nekem is nehéz mostmár még élni is néha,sehogy nem jo már.Nevet választottatok már?Milyénk Maja lessz :)
2014. aug. 11. 12:03
 3/21 A kérdező kommentje:
Ja és kifelejtettem,pont ma vagyok a 38.hétben :)
2014. aug. 11. 12:04
 4/21 anonim ***** válasza:

Gratulálok! Nagyon szép neve lesz! :)

A mi kislányunkat Grétának fogjuk hívni.

Tulajdonképpen a babának már mindent megvettem, de az utolsó pillanatban jött a lakásfelújítás így most minden újra kell takarítanom, mosnom vasalnom, hiába készülten egyszer már el vele, most minden kezdődhet előről :(

Még a kórházi csomagomba várom a 2 szoptatós mellrartót ami megrendeltem, de egyébként az is ösdze van már rakva.

Nálatok apukás szülés lesz?

2014. aug. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Én is szintugy Gratulálok nektek :) Szép nevet választottatok ti is.U hát akkor nem irigyellek,én boldog vagyok hogy végre tulestem ezeken :) De tul leszel majd rajta te is meglátod.Mindent szép nyugodtan ahogy birod.Nem szeretném ha apukája is bent lenne,én ahhoz tul visszafogott és szégyenlös vagyok,és nemszeretném ha ugylátna.Majd megtekintheti a végerredményt ugyis az lessz a lényeg :D nálatok apukás lessz?Külön laktok vagy szülökkel?
2014. aug. 11. 12:15
 6/21 anonim ***** válasza:

Nálunk nem lehet apás szülés valószínűleg, császárra készül az orvosom. Úgyhogy apa majd megvárja a pici lányát a műtő folyosóján.

Külön saját lakásban lakunk, így van rá esély hogy nem lesz olyan nagy nyüzsgés a kórházból való hazajövetel utáni napokban. Kicsit tudunk majd pihenni és ugye összeszokni :)

Ti a szülőknél építkeztetek vagy külön ?

2014. aug. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Értem..Hát mi anyosoméknál,de elég nagy a ház,igy elférünk.Csak a fürdö közös.De jo lessz majd ha segitségre lessz szükségem,mert a párom egész nap dolgozik,anyos meg itt lessz ha kell valami.Jol kijövünk szerencsére ugyhogy nem lessz gond.Hát sok szerencsét és boldogságot kivánok nektek :)
2014. aug. 11. 12:30
 8/21 anonim ***** válasza:

Köszönöm szépen! :)

Az tényleg jó, hogy ha jól kijöttök :) Nektek is a legjobbakat, de ami talán most a legaktuálisabb lesz: könnyű és gyors szülést kívánok neked! :)

2014. aug. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Kösziii :)
2014. aug. 11. 12:38
 10/21 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Ha lehet be szállnék a beszélgetésbe. Én ma kértem a 33 hétbe, van még időnk elvileg. Viszont nem állunk sehogy. Mi is még felújítunk. A hálószobát sikerült végre lepadlózni, talán a héten át tudunk költözni. Együtt leszünk a babával, így még az ő dolgai is várják hogy helyükre kerüljenek. Eddig a nappaliban laktunk. Még nem mostam neki, mert se szekrény nem volt amibe berakjam, ráadásul kőművesek is dolgoztak, mindenhol por. Most már nagyon szeretnék hozzá fogni mosni neki.

Nekünk is kislány lesz és első baba. A Bíbor Anna keresztneveket fogja kapni.

Én egy kicsit depis vagyok néha, félek hogy fogom bírni a baba körüli dolgokat és a háztartást. Anyukám jön az első hónapra legalább, ez megnyugtat, hogy nem leszek egyedül. A férjem sajnos csak később tud majd szabadságra jönni, azt is csak egy hétre.

Kórházi csomag se áll meg sehogy. Pár dolgot már össze szedtem, de még vásárolni is kell.

Ti hogy birjátok a meleget? Tegnap már elkezdett vizesedni a lábam, pedig azt hittem megúszom.

Annus 33 hkm

2014. aug. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!