Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ti szerintetek miert lettem...

Ti szerintetek miert lettem ilyen kedvetlen? Nem nagyon van kedvem beszelgetni jarkalni fozni egyszeruen nincs kedvem semmire es mar nagyon zavar mert ellotte minden nap porogtem es most mar egy hete ilyen vagyok

Figyelt kérdés
csak sirnek,borzaszto rosz kozerzetem van mintha mindenem fajna de megse almos vagyok egyfolytaba,nagyon idegesit h ilyen alapotban vagyok,valaki volt meg igy?amugy 35hkm vagyok
2012. szept. 18. 14:51
 1/3 anonim ***** válasza:
szülés előtti depresszió
2012. szept. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez csak egy múló állapot.Mindenkinek vannak rossz napjai.Ettől nem kell aggódnod,hogy most ilyen vagy.Majd pár nap és kivirulsz.Most lehet,hogy magányra vágyol egy kicsit.Tedd azt amit jónak látsz,ha neked éppen sírni van kedved akkor sírj.-megkönnyebbülsz.De ne zárkózz el a világtól.
2012. szept. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezt akár én is kiirhattam volna. Ugyanezek jellemzőek rám is. Szegény férjemet sajnálom már azt sem tudja hogy merjen-e beszélgetni velem. Tegnap azon sírtam el magam, hogy szimplán megdicsérte a hajamat! Azt mondják ez el fog múlni, utcára én sem megyek csak ha nagyon muszáj, annyira vizesedem hogy cipőt sem tudok felvenni, és teljesen eltorzult az arcom is. Reménykedem benne hogy hamarabb szülök 1-2- héttel és rendbe jön nálam minden. Viszont nagyot jót tud tenni ha beszélgetsz erről valakivel. Éjszaka beszélgettem most a férjemmel ezekről, több órán át, és meg mondom őszintén hálás vagyok érte neki mert jobban érzem magam! Csak legyen kivel beszélned ne tartogasd magadba.


35hkm

2012. szept. 19. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!