Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hétfön töltötem be a 40. ik...

Hétfön töltötem be a 40. ik hetet és jövöhéten inditani akkarják, szeretném elkerülni, valami ötlet hogy meginduljon maga? A méhszájam már, c:3111volt

Figyelt kérdés
2014. aug. 13. 12:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2014. aug. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
49%
én gyrost ettem csütörtök este enyhén csípőset pénteken reggel bekellet mennünk és 5 óra múlva megszületett a fiam
2014. aug. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én 3 napot hordtam túl a kislányomat, már nagyon sürgettük volna kifelé 1-2 héttel előbb is, mert nagyra becsülték és a peteérésem is előbb volt, nem a ciklus közepén. Ettem fűszereset, csípőset, sétáltam nagyokat, kitakarítottam az egész házat, de semmi. Végül egyetlen módszer maradt, az együttlét, amit még nem vetettünk be, mert már nem nagyon mertem, (a mindennapos vizsgálatok miatt kicsit gusztinak találtam a dolgot),de mivel semmi praktika nem használt, így kipróbáltuk ezt is. Kedden együtt voltunk a férjemmel, utána görcsölgetett is a pocakom szépen, de végül abbamaradt, majd szerda délelőtt ismét tettünk az ügy érdekében, és ahogy abbahagytuk rá pár percre jöttek a 10 perces összehúzódások, szépen rendszeresen. Még aznap kibújt végre a kisasszony.


A férfi spermában van egy prostaglandin nevű vegyület, ami a méhszájat érleli, illetve a női orgazmus is segíthet az összehúzódások elindításában. De ezek mind csak akkor "sürgetik" meg a dolgot, ha már amúgy is szülés érett a helyzet.


Sok sikert neked! Mielőbbi boldog babázást! :)

2014. aug. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szia, nem akarlak elkeseríteni, de tapasztalatból írom, h semi nem segít, amíg ítthon voltam bicigliztem, csípőset ettem, , együtt voltam a párommal, tonikot ittam, bent a korházban lépcsőztem,melegebb vízben fürödtem, körkörösen simogattam a hasam/derekam, tornáztam, de nem vált be semmi, és még így is 3 nappal tulhordtam a Törpét.Aztán mikor már feladtam, és beletörődtem, h 2 nap mulva índítják, akkor magától beindult a szülés. :) szurkolok, h magától kibujjon a pici és h egészséges legyen. Üdv 3 hónapos kis fiu boldog anyukája :)
2014. aug. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A fentiek mind nagyon jó módszerek, ami még használhat, az az ananász, ami szintén segíthet elindítani a dolgokat. (Friss ananász, nem kompót!)Illetve egyik barátnőm elment lábat gyantáztatni, és neki állítólag attól indult be, ezt nem tudom, mennyire függ össze.
2014. aug. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

szia!

nekem sem segített semmi - pedig én aztán szinte mindent bevetettem:

1. csípős - kínainál kértem ! - mosolygott a kis hölgy hogy ez tuti segít! - hát 2 órán keresztül csuklott a hasamban de semmi!

2. szex....- hát semmi - pedig napi szinten voltunk együtt

3. fürdő - lehetett! - semmi...összehúzódások csak majd el is múltak

4. sétálás - semmi...- fáradt lettem

5. idősebb gyerek leesett 2 méter magasról és éjszaka baleseti sebészet koponyartg..- semmi

6. bábakoktél - 6 órát ültem a klotyón és levakarni sem tudtam magam onnan! - nem csinálnám még egyszer....eredmény semmi!


10 nap túlhordás után - indítás előtt 20 percel! úgy döntött a kisasszony hogy mégis csak kibújik :)

2014. aug. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha a praktikák ellenére sem indul meg, akkor sem vagy köteles engedni az indítást. Azaz, nyugodtan megtagadhatod, saját felelősségre nem fekszel be, és vársz még pár napot, egy hetet, ahogy érzed.

Ilyen méhszájjal azért már csak megindul.

Ismerősöm a hagymadugványozásra esküszik tuti mint szülésindító, annak mondjuk most épp nincs itt az ideje, de valami jó kis guggolós-felállós-guggolós-felállós munkát kitalálhatnál magadnak. :)

2014. aug. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én is kipróbáltam amit csak lehetett,de nem indult be semmitől. 5 nap túlhordás után indították..
2014. aug. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Lehet, h már babázik is az anyuka, remélem, így van, és megnyugodhatott, h nem kellett megindítani a szülést. (Már csak onnan gondolom, h azóta nem írt.) Boldog babázós pillanatokat, és sok egészséget a babának is meg anyukának is.üdv a 3 hónapos kisfiú anyukája.
2014. aug. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Sajna még egybe vagyok, 22.ig adtak neki még idött és ha utána se akkor téleg inditás lesz , kiprobáltam a melegvizes fürdöt semmi,tonikot is ittam, lépcsöztem is még most apát megprobálom bevetni a dolog ügyébe,köszönöm mindenkinek a tanácsokat. Ma voltam uh és 3és fél kilos babára sacolta a doktor ur a kislányunkat.
2014. aug. 14. 20:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!