Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A barátnőmmel, majd gyereket...

A barátnőmmel, majd gyereket szeretnénk és mindketten örülnénk ha lány lenne. Valami ötlet, hogy lehetne lány?

Figyelt kérdés
gondolok én itt, mellyek a legjobb pozok ehhez vagy napi hány szex stb.
2014. jan. 28. 15:20
 1/10 anonim ***** válasza:
26%
Ez most komoly? :D Szerinted ezt lehet befolyásolni?.. Ha valaki aztmondja, hogy igen annak sem hiszem el... XD
2014. jan. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha csak ennyi lenne nem kellene izgulni az uhkon :)

És nekem is lányom lenne, de fiú lett a pocakban

2014. jan. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Van egy olyan elmélet, ami szerint a XX kromoszómát hordozó spermiumok lassabbak, viszont tovább élnek, ezért ha az anyuka peteérése előtt történik az aktus, nagyobb az esély kislányra. Az XY kromoszómát hordozó spermák pedig gyorsabbak, ezért ha PÉ alatt, vagy után vagytok együtt, a fiúk esélyesebbek.


Én mindkétszer pontosan PÉ napján voltam együtt apukával, mindkét gyermek fiú :)

2014. jan. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én is pont pé napján voltam vele együtt és lány lett :)

+ lombiknál akkor ez hogy működik?

2014. jan. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg Czeizel Prof szerint is lehet benne valami.

Mi 2x voltunk együtt, mikor a lányom fogant. Egyszer PÉ előtt 3 nappal, másodikra előtte nap este.

Pózban azt mondják, ha mélyebb a behatolás, akkor fiú, ha "felületes" lány. Nekünk a kutyapóz vált be, akkor estem teherbe.

De kérlek, egy valami mindig jusson az eszedbe!

Inkább egy egészséges kisfiú mint egy beteg kislány!!!

Sok sikert :)

2014. jan. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is olvastam amit a 3as írt, és mi pont úgy voltunk együtt ,hogy elvileg lánynak kellene lennie, és így is volt, lányunk született! Elsőnél fiunk lett (arra is számítottunk ,a pé-hez számított együttlét alapján).
2014. jan. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 babóca0129 ***** válasza:
Úr isten! Szerintem mindegy, hogy kislány lesz e majd vagy ksifiú. Az a lényeg ha már megfogant, hogy egészséges baba szülessen. Mi sokféle pózt próbáltunk annó és nem ezzel foglalkoztunk, hogy csak lány legyen. Nekünk mindegy volt, hogy mi lesz babát szerettünk volna és így is lett. :) Most hamarosan köztünk lesz a babánk aki természetesen kislány lesz, de ha kisfiú lett volna annak is nagyon örültünk volna és nem adnánk oda senkinek ő már a miénk! :) :)
2014. jan. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

A 3as választ már én is hallottam, sőt a családomban már ki is próbálták! Mivel az első baba kislány lett fiút szerettek volna másodiknak ..... viszont olyan jól sikerült az "akció" hogy kettő kislányuk született egy kifiú helyett :)

Szerintem teljesen mindegy a baba neme, hacsak nincs valamilyen örökletes betegség a családban amely csak az egyik nemet veszélyezteti!!!

2014. jan. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is hallottam, hogy elvileg ha peteérés előtt pár nappal történik az eksön, nagyobb eséllyel lesz lány, mert az Y-kromoszómát hordozó hímivarsejtek rövidebb ideig élnek.

+ kényesebbek is. Állandó stressz, rohanó életvitel és gyakori szex mellett ők jobban megsínylik, mint a X-sok.

2014. jan. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is ezt a peteéréses dolgot hallottam, ugyan ki nem próbáltam, de utólag utána néztem kíváncsiságból... Az első gyermekem peteérés előtt fogant és FIÚ lett, a második meg peteérés után és KISLÁNY.Szóval erre nem lehet "alapozni"...Amikor megtudtam, hogy fiam lesz, ugyanúgy örültem, mint most, mikor megtudtam, hogy kislányom lesz...és a legfontosabb, hogy mindkettő egészséges legyen. Bevallom, az fiamnál lányban "reménykedtem", de aztán csak az egészsége lebegett a szemem előtt, ugyanis az unokatestvére súlyosan fogyatékos kislány és megszakadt a szívem, mikor láttam... Szerintem, mindenki akit a baba neme foglalkoztat, annak jusson eszébe, hogy a beteg gyerekek szülei a csillagokat lehoznák az égről, ha meggyógyulna az amúgy gyógyíthatatlan gyermekük... nemhogy a nemét próbálnák befolyásolni. Nekem nemsokára születik meg a kislány, de az elejétől fogva az érdekelt, hogy minden rendben legyen... a nemét nem is én kérdeztem, hanem párom, de ő is csak kíváncsiságból. :)
2014. febr. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!