Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Teljesen tanácstalan vagyok...

Teljesen tanácstalan vagyok mit készítsek a babának a hazajövetelhez. Március közepére valami ötlet?

Figyelt kérdés

Ebben a bolond időjárásban nem tudom mit adjak majd rá. Elöször body rugi sapka overálra gondoltam de nagyon ugy néz ki az az overál meleg lesz neki amit akartam mert az téli kivül susogós anyagbol van. A sapka nem túl vastag de nem is a vékony,dupla anyagú pamut sapo.

Van egy polár rugi amit még erre szántam de egyszerüen nem tudom... zokni kell? vagy talpas naci inkább a rugira még? de ugy meg pláne sok az overál. Vegyek gyorsan egy vékonyabb overált neki? Jaj olyan tanácstalan vagyok. Kötött sapkát vegyek a másikra? Mert az overál kapucnijára számoltam.vékony rugira adhatok egyáltalán még egy polár rugit? vagy azt csak a bodyra?

Vagy vigyek inkább pólyát mozeskosárral takaróval és a kocsiban rakjam át a bébihordoba rá a takaró? Cjaj annyira nem tudom...


2014. febr. 13. 11:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Jesszus nyugi:-) Hol van még a március közepe, nem is tudod milyen idő lesz. Emlékezz csak a tavalyi márciusi jó kis hóra....Szerintem, hosszú ujjú body, rugi, és ha vastag az overál akkor plusz és elég is. Max a kocsiban nem fűtesz és kész. Én zoknit nem adtam decemberben sem a babámra.A kötött sapi ha füles akkor elég, ha fúj a szél adj alá egy másikat ami jobban rásimul és védi.
2014. febr. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Úgy értem, ha vastag az overál akkor plusz AZ.
2014. febr. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én is március közepére várom eredetileg, bár a doki szerint márc elején meglesz.


Én body, hazahozós együttes: talpasnaci, felső, sapi, kesztyű. Hidegre lesz egy overall, ha az túl meleg, akkor a hordozóban van egy pokróc. Így lehet bármilyen idő.

2014. febr. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Bocsi asszem elkapott a hév. Csak épp a ruhácskákat vettem le a szárítórol az ablakkal szemben és olyan jo idő van kinnt. Peparáztam mi az istent fogok kezdeni ha tul meleg lesz. Közbe elővettem az overált annyira nem vastag , sztem jo lesz az. Huh igy átolvasva asszem bepánikoltam... Na jo lenyugodok.
2014. febr. 13. 12:05
 5/8 A kérdező kommentje:

Azért is gondolkodom ennyire előre mert ugyérzem még 2-3hét van már csak. Nem hiszem hogy a kiirás napja körül születik. Valahogy az elejétől igy érzem. Persze az is lehet hogy tulhordom ettől de ...ott van benn az érzés hogy kb 2hét még... tiszta paramami vagyok. Asszem... meg határozatlan. vagy nem:)

Amugy olyan fura néha nem tudom hogy hogy is kell a ruhákat ráadni, zokni kell e idebent vagy hosszuujju body vagy inkább rövid meg h vajon a kis lába nem fog e fázni egy rugiban... tiszta nemnormális vagyok. no nem mindig. Csak nehéz lesz eldönteni hogy is öltöztessem mert apja fázós típus én meg nem annyira. Nekem csak a hátam derekam ilyen azt télen nyáron takarom. Ő meg nyáron egy gatyában alszik takaro nélkül. télen meg én izzadok ha pizsi van rajtam.

2014. febr. 13. 12:21
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálam kb. 21-23 fok van napközben bent, a babán egy body van (mindegy milyen ujjú), meg egy rugi és kész.
2014. febr. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nállunk most stabil 20 fok estefelé amikor mindenki itthon van akkor fütünk be akkor felkuszik 25ig a hőmérő a szobában. de ha nem hagyom nyitva az ajtot akkor kevésbé melegszil be. Konvektor van, de 0án van mert a ház közepén van egy kandallo/kájha az füti be igy a szobákat. Csak ha hidegebb van illetve nem lett begyujtva a kájhába akkor kapcsoljuk fel a konvektort. Én most poloban melegitőnaciban vagyok zokni pulcsi nélkül. Nem mozgok épp pihizek igy egy picit hűvösnek érzem. De ha vennék fel pulcsit zoknit okés,igy akkor gondoltam a babának body rugi takaró jo lesz.
2014. febr. 13. 13:51
 8/8 anonim ***** válasza:
Én tavaly március 31-én szültem, mondjuk akkor pont olyan bolond volt az időjárás, hogy nemrég még hó is esett.. (Ki tudja, lehet, hogy idén is fog..) A következő volt a hazajövős-szett: rövid ujjú body, rugi, vastagabb kardigán, sapka és overál (susogós anyagú), plusz egy nem túl vastag takaró, bár az inkább csak dísz volt. :)
2014. febr. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!