Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi a véleményetek a "tejfakasz...

Mi a véleményetek a "tejfakasztó" bulikról? Szerintetek jó ötlet?

Figyelt kérdés
Nem tudom régen ki találta ki ezt a hülyeséget, engem konkrétan a hideg is kiráz ha belegondolok, hogy engem szinte még össze se varrtak, ott vagyok a kórházban kiszolgáltatottan vagy már jó esetben otthon és ezt úgy kell megünnepelni hogy míg én otthon alszok a fájdalmak után a párom leissza magát és bulizik, mert ezt így kell megünnepelni. EZ számomra visszataszító, aztán jön haza hozzám meg a babához piaszagúan...hát jól "bemutatkozik" a gyereknek az apja. Ez csak onnan jutott eszembe, hogy egyik ismerősömnek tegnap szült a párja és elhívta én páromat is tejfakasztóra ma este és belegondoltam ha én szülök majd (nyárra vagyok kiírva) biztos kiakadnék ha elmenne bulizgatni.
2014. márc. 5. 14:56
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
46%

Nálunk nem szokás, nem is volt, eszébe sem jutott a páromnak.

1. gyereknél a szomszédok átjöttek, kicsit iszogattak, férjem mesélt a szülési élményeiről. :-)

2. gyereknél már anyukám nálunk, és az 1. gyerek is itt volt, eszébe sem jutott berúgni.

A koccintás persze alap, de nem részegség.

2014. márc. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
85%
én semmi kivetnivalót nem találok benne, sőt én küldtem a páromat, hogy nyugodtan menjen egy bulizni, ő nem akart menni. Pedig szerintem megérdemelte volna azt a kis lazítást a szülésem után, aminél végig asszisztált :)
2014. márc. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
64%
Addig szokták megtartani, amíg az anya és a baba kórházban van, mint most az ismerősödnél... Nem kell ezen kiakadni meg hisztizni, miért üljön otthon az apuka egész este? Még jó sok évig ez lesz, hogy neki lehet ilyen dolgokat, neked meg nem.
2014. márc. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
15%
Ez személyiségfüggő. A férjem antialkoholista és az életben nem járna el éjjel bulizni. Akár tejfakasztó, akár más. Hívták már, nemet mondott. Nem kedveli az ilyen szórakozást. Őt más szórakoztatja. Akinek stílusa az ivás, az meg talál rá indokot, pl. szülinap, névnap, tejfakasztó, vagy csak mert kedd van, stb. Nem a tejfakasztó buli a hülyeség, hanem az, hogy felnőtt emberek nem ismerik a határokat, és ivásban vezetik le a saját feszültségeiket.
2014. márc. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
75%
A férjemnek volt, nekem semmi bajom ezzel. 21 hónapos a fiunk, azóta nem volt bulizni (messze élnek a barátok, mert elköltöztünk), miért sajnáltam volna tőle egy kis szórakozást a fia születésének örömére? A gyereknek meg aztán fogalma sincs róla pár naposan vagy hetesen, hogy apuka leitta-e magát vagy nem. Kissé hisztisnek tűnsz, ne haragudj.
2014. márc. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
93%

Én még terhes se vagyok, de tervezzük. Párom kijelentette, hogy akkora tejfakasztó bulit még a világ nem látott, amekkorát ő fog tartani, ha a baba megérkezik.


Én kórházba leszek, mulasson jól. Ha kijövök úgyse mehet sehová :D hahhhahahahah

2014. márc. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
100%

A férjem és a barátai tartottak tejfakasztó bulit. Budapesten lakunk, de Pécsről és Szegedről is jöttek fel rá a barátok. Amíg a baba és a mama kórházban van, szerintem semmi kivetnivaló nincs benne, én örültem, hogy megtartották.


Mondjuk nálunk már egy hónaposak voltak a lányok, mikor a buli volt, mert ők korababák voltak a 33. hétre születtek.

2014. márc. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a kislányom megszületett és még a kórházban voltunk akkora tejfakasztó bulit tartott, hogy csak na. Megjegyzem nem itta le magát a sárga földig, még másnapos sem volt igazán! Mikor hazajöttem megmutatta az ott készült videót: annyit röhögtem. Különböző feladatokat kellett csinálnia (pelenkázás, fürdetés, etetés...) és ha nem ment ivott valamit. Ez egy buli, amit ő azért szervezett mert azt szerette volna, ha minden barátja koccint az ő hercegnője egészségére. Na és ebben mi a gond?
2014. márc. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok, mármint a férjem tartott tejfakasztó bulit. :-) Ez kimaradt.
2014. márc. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
100%

Mindhárom gyerkőcünk születése után volt tejfakasztó buli, még aznap, mikor megszülettek. Engem nem zavart, mert ez nem csak a berúgásról szól. Egyébként a férjem benn volt velem mindhárom szülésnél, a barátaink pedig a folyosón szurkoltak, nekem semmi gondom azzal, hogy utána levezették a feszültséget, és együtt örültek a mi babánknak.

Viszont ezt nektek kell megbeszélnetek. Ami másnak jó, nem biztos, hogy nektek is az.

2014. márc. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!