Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit tegyek a terhessegi...

Szamy19 kérdése:

Mit tegyek a terhessegi csikok ellen? 23 hetes vagyok meg nincs egy csikom se aki tud segitsen kinek mi valt be ellenuk?

Figyelt kérdés
2014. aug. 18. 14:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Én a pozitiv teszt óta kenem dm-es stria elleni olajjal. Most 26 hetes vagyok. Majd kiderül hogy megúszom-e csíkok nélkül.
2014. aug. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Állítólag genetika kérdése, ha hajlamos vagy rá kenheted akármilyen hipiszupi krémmel, nem fogod megúszni :( Amúgy én is a dm-es babylove olajjal kenem minden nap, 27 hetes hármasikres vagyok, tehát akkora a hasam mint egy mindenórás kismamának, de a bőröm egyelőre nagyon szép. Kíváncsi leszek meddig marad még így...
2014. aug. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én kakaó-shea-kókuszvaj keverékkel kenem a 18.héttől, de nincsenek nagy reményeim, anyukámnak ujjnyi vastag csíkjai maradtak utánam.Kamasz koromban már nekem is megrepedt a csípőm és a cicim.Most vagyok 30 hetes, a csípőmön a napokban lettek új csíkok a régiek repedtek tovább, a cicimen már 16 hetesen!!A hasam még csíktalan.
2014. aug. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én argán olajjal kentem, nem lett csíkom, persze nem tudom, hogy ettőle.
2014. aug. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én az elejétől kezdve kentem a hasam reggel és este. Már egészen megnyugodtam hogy nem lesz semmi, erre az utolsó két hónapban úgy szétment a bőröm hogy nem vagyok hajlandó bikinit húzni. Mondjuk hatalmas hasam volt, az tény.

Remélem te nem így jársz.

2014. aug. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hajlamos vagyok a csikokra, avonos stech mark kal kentem elejétől kezdve. nem lett csikom csak 4 kissebb az is szülés előtt.
2014. aug. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azt mondják, hogy hajlam kérdése. A családom nőtagjai hajlamosak rá, így én az első két terhességemnél kentem Avonos terhességi csík elleni testápolóval, nem lett csíkom, egy sem. A harmadiknál(fiú, 4100 gr-al született)már nem kentem és így sem lett csíkom egyetlen egy sem.
2014. aug. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 bnomika88 ***** válasza:
En sima tetapoloval kentem, baba, nivea, mindegy. Reggel es este is furdes utan, mar a pocak novekedese kezdetetol, szinte ahogy megtudtam! :-) De hajlam kerdese is.
2014. aug. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!