Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt-e vkinek, hogy programozo...

Volt-e vkinek, hogy programozott császár ellenére beindult spontán a születése és meg is kellett szülnie spontán vagy megcsászározták akkor amikor beindult?

Figyelt kérdés
39. hétre van tervezve programozott császárom a 2. babánkkal (első szintén császárral született).Jelenleg 38. hetet tööttem be, még 12 napom van hátra a kitűzött időpontig és félek, hogy esetleg hamarabb érkezik a baba-jóslófájások meg vhogy sokkal nehezebben bírom, mint az elsővel..
2009. okt. 10. 11:21
 1/3 anonim ***** válasza:
61%

Kérdés az, hogy mi az oka a császárnak. Ha valamilyen egészségügyi ok (pl. vérnyomás, vagy szemprobléma, stb), az nyilván akkor is fenn fog állni, ha spontán indul el a szülés. Ebben az esetben teljesen természetes, hogy császároznak az egészséged érdekében.



(Ha úri huncutságból menne a császár, arra inkább nem válaszolok, mert a véleményem lesújtó az ilyesmikről.)

2009. okt. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
mindkét babám faros-úri huncutságból ma már egyébként sem nagyon csinálnak sztem a megszorítások miatt..
2009. okt. 10. 11:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Farfekvéses volt a kisfiam (3 hónapos most) az utolsó héten is. Programozott császárt mondott az orvosom júl.9-re. A 40.hét az júl.12-én járt volna le de az vasárnapra esett, ezért 3 nappal előre beszéltük meg. A műtét előtt 1 nappal kellett befeküdnöm és csodák csodája aznap délelőtt szabálytalan "megjön menstruációs" érzésem volt ami nem múlt el. Rátettek a ctg-re és kimutatta, hogy ezek már úgymond fájások. A doki ezért aznap megcsinálta délután a műtétet. Nem szűltem volna meg, tehát engem megcsászároztak mikor beindult. (vagy a megbeszélt napon lett volna a műtét, azaz másnap)
2009. okt. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!