Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A programozott császár az mit...

A programozott császár az mit jelent?

Figyelt kérdés
Azt hogy minden fájás nélkül, vagy burokrepesztés nélkül vágnak? Egy perc vajudás sincs? Nekem az elsk babám sűrgösségi császárral született, és annyira siettek, meg a légkondi,hogy elöbb fertözést kaptam el, utánna meg nem gyogyultam. Ezért a második babánk is császáros lesz hogy mindent megnézzenek és ha van valami helyrehozzák. De én szeretnék elötte vajudni, ebben az esetben is programozott császárnak hivják az eljárást. (már megvan beszélve az orvosommal, csak ezt elfelejtettem megkérdezni)
2014. aug. 21. 06:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha előre meg van beszélve a császár dátuma, akkor programozott.


Miért szeretnél egyébként vajúdni? Nekem nem maradt meg kellemes élményként...

2014. aug. 21. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen így van, megbeszélitek, hogy mikor vágnak, és akkor megcsinálják. Ha szerencséd van, akkor előtte spontán megkezdődik a szülés (két barátnőmnél is így volt :) ) Esetleg az orvosoddal beszéld meg, hogy te mindenképp szeretnél előtte vajúdni, és indítással kezdjetek.


Első, azért jó vajúdni, mert az hormonális folyamatokat indít meg az anyában, ezért van az, hogy aki nem vajúdott, csak kiemelték a gyermekét, annak később is indul be a teje. Másrészt a babának is egy jelzés, felkészíti a nagy útra, meg állítólag talpraesettebbek meg minden.

2014. aug. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezzel az elképzeléssel az a baj, hogy a vajúdás alatt is lehet olyan probléma, ami miatt megint 'gyorsan-hamar' kell dolgozniuk, akár életet menteni, és akkor megint nem lesz idő rád...
2014. aug. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha probléma van természetesen azonnal cselekedni kell. De ha nincs semmi gond, akkor minek... Most jutnak eszembe durva hasonlatok is, de inkább nem írom le...
2014. aug. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nyilván lehet szerencséje, hogy nem lesz semmi gond. Csak a kérdező írásából úgy jött le, azt az élményt, mikor sietni kell, nem szeretné átélni még egyszer...
2014. aug. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Első babámmal hajnali 3kor folyt el a magzatvizem.minden rendben volt mig nem kaptam valami gyogyszert.sajnos nem tudom mit.ez volt 7 40kor. Akkor kiabálás sipolás minden hol orvos és nővér. Szoltak h baj van irány a müttö mert a baba meghal. 7 59kor már meg is volt a baba. Sajnos a gerinc érzéstelenitő nem hatott, megprobáltak altatni de siettek igy nem aludtam el végig éreztem mindent, de szolni nem tudtam mert kába voltam. Egy rémálom volt. Ezt a részét kihagynám. De a műtét kell mert valami nem jó. Meg hashátya összenövésem is lett. Köszönöm a válaszokat.
2014. aug. 21. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!