Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Programozott császárt kinek...

Programozott császárt kinek hányadik héten csináltak és mikor beszéltétek meg az időpontot?

Figyelt kérdés

Én most 38 hetes vagyok,mai ctg-n egy fájás volt csak,az sem erős.Viszont a fogadott orvosom jövő héten keddre adott időpontot újra,akkorra a 39.hét közepén leszek papíron.Azt mondta,akkor beszéljük meg a dolgot,a jövő hét végére valamikor.

Én azt hittem,hogy a programozott császár a 38.hét végén van általában,nem a 39.hét legvégén,és nem gondoltam,hogy a kiírt nap előtt 3-4 nappal is "tervezhetik"

Kinek hogy volt? Csak pusztán érdeklődés,mert sokszor hamarabb indulnak be a babák,nem mind várja ki pont a kiírt napot.



2014. máj. 12. 17:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Én bennt feküdtem a kórházban a 36. héttől és húztuk ameddig lehetett. Amikor már az állapotom nem engedte tovább akkor egyik délután megbeszéltük, hogy másnap reggel műtenek. Ez a 40. hét elején volt.

Szerintem ezt mindig egyedileg bírálják el, mert nem mindegy mi miatt kell a császár.

2014. máj. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Értem,tényleg csak kíváncsi vagyok,kinél hogy alakult és közben remélem a legjobbakat :-)
2014. máj. 12. 18:16
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekem a betöltött 38. hétre beszéltük meg (38+4), de két nappal korábban megszültem :). A másodiknál úgy beszéltük meg, pont a 38. hét betöltésekor lesz. Remélem, most kihúzza a picúr addig.
2014. máj. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Betoltott 40 hetesen 0 naposan. Ugy beszeltuk meg, ha beindulna, bemegyek es elvegzik akkor. De nem is indult be, igy mar nem vartunk tovabb.
2014. máj. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szia!Én márc.19-re voltam kiírva,de ezt nem várta meg a dokim,márc.15-én operált meg.Azt mondta,hogy betöltött 39.hét után lesz a műtét,ha addig nem indul meg.
2014. máj. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Én is megpróbálom kihúzni,amíg lehet,bár velem nem sokat foglalkozik a fogadott dokim,úgy érzem.

Ctg-re azért megyek,akkor úgyis látszik (remélem),hogy jól van-e a baba odabent.

Köszi a tapasztalatokat,megnyugtatott kicsit,bár én kicsit "későinek" tartom a 39.hét legutolsó napjait így előre.

2014. máj. 12. 18:49
 7/14 anonim ***** válasza:
Első császár? Nekem az elsővel betöltött 40. hétre kellett volna bemennem (márc 15), de a lányom márc. 14-én elindult, 5 percesekkel mentem be. A második 38. héten volt (itt már fontosabb a hegek miatt).
2014. máj. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Miert tartod kesoinek?
2014. máj. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

39+2 hetesen volt, és kb 1 hónappal előtte fixáltuk le az időpontot.

(Ez második császár volt. Az első sürgősségi volt.)

2014. máj. 13. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Csak gondolkodtam rajta,hogy több ismerősömnek a 38-39.héten csinálták és ennyi;semmi több.

Ha hamarabb beindul,akkor sincs gond,megcsinálják.

Ahogy írtam,kíváncsi vagyok/voltam,kinél hogy alakult.

Nekem első császár lesz,faros a baba(eddig legjobb esetben is keresztben feküdt,tegnap tökéletes farfekvésben volt a fiunk)

2014. máj. 13. 13:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!