Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Anyukák! 37 hetes vagyok, de...

Anyukák! 37 hetes vagyok, de nagyon félek, hogy egészséges lesz e a kis mazsolám! Minden eredményem jó volt, semmi baj vele, és a súlya is megfelelő meg minden! Volt már úgy, hogy szülés után derült ki a baj?

Figyelt kérdés
2010. jan. 17. 17:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindenkiben benne van ez a félelem! Én is így éreztem az első terhességemnél, állandóan rettegtem, hogy nehogy vak legyen, vagy ilyesmi. És most is félek, nehogy beteg legyen. Csak azt tudom mondani, amit nekem is mondanak, hogy nyugi, egészséges baba lesz :)
2010. jan. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Biztos volt már ilyen is.
2010. jan. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen normális dolog, hogy aggódsz emiatt. Éppen az lenne a baj,ha meg sem fordulna a fejedben.

Az első kisfiamnál én is rettegtem, és most is félek, de tudom hogy nem lesz baj. Ne aggódj.



33hetes.

2010. jan. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bocsi! Most nézem vissza,hogy csak ennyi írtam,pedig folytatni akartam,szóval:

Biztos volt olyan is.

De!

Nem szabad ilyen gondolatokkal gyötörni magad.Az orvos biztosan észrevette volna,ha valami gond lenne,és szólt volna.Gondolom már voltál párszor ultrahangon,AFP-n.Nem hinném,hogy gond lenne.

Egészséges,gyönyörű babád fog születni,és sok-sok örömöd lesz benne.

Ne aggódj!


Boldog babvárást,és könnyű gyors szülést kívánok!

2010. jan. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Egyáltalán ne aggódj! Én a 37. hétre szültem a kisfiamat, és makkegézséges, fejlett, 3600g 54 cm-es baba lett!
2010. jan. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!