Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » István kórházban keresek...

István kórházban keresek olyan orvost, aki természetesnek veszi, hogy terhesség alatt is szoptatom a "nagy" gyermekem. Ismertek ilyet?

Figyelt kérdés

2014. szept. 3. 13:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

dr.Lengyel Máriát vagy dr.Bábinszki Ágotát próbáld meg.

Mindkettőjüket ismerem,egy-egy gyerkőcöt szültem náluk,és tudom,hogy eléggé termésezetes gondolkodásúak,nem hiszem,hogy ha nincs vmi eü. hátránya,ezen fent akadnának.

Ha kell elérhetőség,szívesen megírom

2014. szept. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szia! Jelenleg 17hetes vagyok, szoptatok. A dokim tud róla és mondta, hogy nyugodtan! Javasolta is, ha tudom, 2éves korog szoptassam a nagyot (14hós). Ő mondjuk a Jánosban van, ill. én a Mom parkba járok a magánrendelésére. Ha gondolod privátban küldök elérhetőséget. Fiatal férfi egyébként.
2014. szept. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, érdekel minden variáció. A Jánosban hogy van a látogatás? Beengedik a nagyot? Szobába bejöhet látogató?
2014. szept. 3. 14:55
 4/11 anonim ***** válasza:

István kórházban több ilyen szemlétetű orvos van,viszont ma a kórház nem a legjobb

Ha ragaszkodsz a kórházhoz akkor a korábban említett dr.Bábinszki Ágota vagy dr.Boros Judit

2014. szept. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen, bejöhet. Van alapítványi szoba, ahol egyedul vagy. Én tavaly 2ágyasban voltam és a szobatársam mindkét kisebb gyermeke bent volt. Illetve most amikor mentem vizsgálatra vittem a fiamat, senki nem szólt érte.
2014. szept. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nem Pesten lakunk, de az István viszonylag könnyen megközelíthető innen, ezért gondoltam erre. A másik lényeges szempont a látogatás, elég kicsi lesz a korkülönbség, meg egyébként is, szeretném, ha nem lenne háromnapos elválás a szülés. Nyilván így sem egész nap lenne bent a fiam, de nem mindegy, hogy egy folyosón öt percig találkozunk, vagy megnézheti közelebbről a babát is, kicsit ráérősebben.

Bónusz jó, ha természetes szemléletű a kórház és az orvos (+ szülésznő).

2014. szept. 3. 16:37
 7/11 anonim ***** válasza:

Be lehet menni látogatáskor,nincsen üvegablakos variáció.

Viszont én 1,5 éve télen szültem és eléggé hideg volt,a csecsemősök nagyon bunkók,a gyerekorvosról sem mondhatok sok jót.Szülni nagyon jó ott,utána egy borzalom.

Szerintem az Istvánnak nagy előnye a szülés maga,mert tényleg alternatív szemléletű orvosok és szülésznők dolgoznak,utána viszont nagyon gáz..Van alapítványi szoba elvileg,gyakorlatilag hozzá nem lehet férni.

2014. szept. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Azt hiszem, minden kórháznak megvan a maga erőssége és gyengesége. Magánra nincs pénz, ott biztos jobb lenne minden része. Mérlegelni kell, mik a fontosabb dolgok. Abból a szempontból, ami most nekem elsődleges, az Istvánnal elég jól járok. Az elsőt a sote II-n szültem, egy teljes napig könyörögtem jégért az egyik nővérnek, nem hozott. A gyereket tápszerezték, pedig szoptattam volna, cukros vizet is adtak. Egy csecsemős sem nézett ránk az utolsó napig, akkor jött egy kedves hölgy, de már rég késő lett volna, ha nem oldjuk meg magunktól. Ennek ellenére első gyereknél nem volt annyira rossz, de most mások a prioritások. Az orvosom sajnálom, szívesen maradnék nála, mert a szoptatáshoz való hozzáállásán kívül maximálisan elégedett vagyok vele, de a kórházi lehetőségekkel együtt már kicsit sok a kompromisszum. Körülnézek másfelé is, aztán meglátom...
2014. szept. 3. 18:18
 9/11 anonim ***** válasza:

Megértelek abszolút.

Az a pér kórházi napot ki lehet bírni,még ha nem is a legkellemesebb.

Sokkal fontosabb,hogy a szülésnél megbízható,olyan orvost találjunk,aki támogat,szabad kezet ad(nekem fontos volt a gátvédelem,hogy ne legyenek beszorítva egy ágyba,legyenek alternatív lehetőségek),és ebben az István elég jó.

Magán valóban nem olcsó,kolléganőmtől és itt fórumon is hallottam már a Róbertről,ahol állítólag hasonló a szemlélet,és nagyon jók az orvosok,a kórház,csak hát nagyon drága

2014. szept. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mekkora a nagyobbik?
2014. szept. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!