Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Terhesség és szülés utáni...

Haramia kérdése:

Terhesség és szülés utáni aranyér hogyan alakult Nálatok?

Figyelt kérdés

A terhesség alatt alakult ki nálam (az utolsó két hétben) egy kisebb, kb meggymag forma aranyér, ami puha, panaszt szinte sosem okoz, de mégis közel 3 éve nem múlik el. Arra lennék kíváncsi, hogy akinél szintén a terhesség hozta ki, hogyan változott a későbbiekben? Van olyan szer, ami mondjuk eltünteti? És így, hogy panaszt nem okoz szabad az anális szex?


Köszi a válaszokat!


2014. szept. 1. 20:23
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Nekem intimtorna segített rajta. Mi évente egyszer szeretkezünk análisan, nem szokott fájni, de a gyógytornász nem lelkesedett a dologért. De szerintem ennyi még nem a világ vége. Gyakrabban viszont nem csináljuk, nem kísértjük a sorsot.
2014. szept. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%

Nekem icipicit volt terhesség előtt is, a szülés hozta ki jobban, de most se vészes, kb. mint a tiéd, csak az enyém néha szokott vérezni és ilyenkor kicsit érzékeny is.

Nekem már terhesség előtt is iszonyatosan fájt az anál szex, így csak nagyon ritkán csináltuk, szülés óta még egyáltalán nem mertem rávenni magam, bár ahogy magamat ismerem, ami késik nem múlik :)

2014. szept. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ja, 2 éve szültem, 2. voltam
2014. szept. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
nekem a szülés utáni első székeléskor jött ki,kb szilvamagnyi volt. raparonnal kente a férjem,nagyon hamar helyre jött,azóta csak egy bitang szoruláskor újult ki,de kisebb volt és hamar elmúlt kezelés nélkül.
2014. szept. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
22%

Nekem szules utan kb 2-3 hettel jott ki egy szorulas alkalmaval... De igazan nem is kint van, hanem inkabb belso aranyer. Havonta 2x 3x "elojon" verzik es iszonyatosan faj... mivel nem kulso kenni sem tudom...

Ha kemeny a szekletem es epp gyulladt az aranyer majd hogy nem 90 fokos szogben meghajlik az urulek (vicc nelkul!!!) ebbol is gondolom, hogy belso.

Az elott sem szexeltunk analisan (paromnak tul vastag es bitangul fajt.... most meg ha szeretnem se tudnank :/ szornyu... en megfogom mutetni...

2014. szept. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok orvos, de úgy tudom, a nem múló vérrögöt helyi érzéstelenítésben le is lehet szívni egy injekcióstűvel (nekem legalábbis ezt ajánlgatták, de elmúlt magától).

Utolsó: Még műtét előtt... vannak a belső aranyér ellen kúpok is (Reparon, Sperti), illetve a kenőcsök mellé is adnak csőrt, amit rá lehet húzni a tubus végére. Ha nem szoptatsz, a leghatásosabb a Doxiproct nevű kenőcs. Ezen felül tablettákat is szoktak javasolni (pl. Detralex). De a legbiztosabb, ha felkeresel (akár magánban, akár sztk) egy proktológust.

2014. szept. 2. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%
Nekem második szülés után jött ki,próbáltam több vény nélkül kapható krémet (reparon,sperti) de nem hatottak, az orvos is írt fel,de attól sem múlt el ,nem nagy kb cseresznyemag nagyságú, tünetem csak annyi van,hogy néha viszket, anális szexnél nem szokott gondot okozni (bár nagyon ritkán csináljuk).
2014. szept. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
21%
Nahat, mennyi asszonynak van latens meleg ferje, hogy ennyire odavannak az analert.
2014. szept. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia..nekem a 8. honapban kijott nagyon nagyon fajt..babnyi+borsonyi duzzanat es nem mult el szulesig. A szules utan hatalmas lett ugy kepzeld el mint egy "rozsa" több "szirom" volt es nagyok..aztan idovel visszahuzodott de megmaradt ket kis csomo..azaz leeresztett csomo..a kinyult bör. Analis szexrol nem tudok nyilatkozni sosem csinaltuk,nem is tervezem.
2014. szept. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!