Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogy szüljek a Szt Imrében...

Hogy szüljek a Szt Imrében úgy, hogy nem oda tartozok helyileg-fogadott orvos nélkül?

Figyelt kérdés

Mit kell tenni ilyenkor,mit kell csinálni?


Hogy kell járni a gondozásra..?


2010. jan. 18. 09:32
 1/3 anonim ***** válasza:
A terhesgondozásban, szülészetben szabad kórház- és orvosválasztás van. Eljárhatsz az SZTK-s rendelésre és ha itt az idő, bemész és jelentkezel az osztályon, hogy szülni jöttél. Még orvost se kell fogadnod, el fognak látni minden vacakolás nélkül.
2010. jan. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
lehet külön "sztk"ba járni és más helyen szülni. Nálam is ez lett volna, fogadott orvossal, csak nagy kavarodás lett a végére(nem az orvos hibájából) és ügyeletesnél szültem. Első babánál a fogadott orvost én egy picit előre venném, mert nekem kifejezetten rossz érzés volt, hogy odariasztották a váltós ügyeletes dokit. Levezette jól a szülést, de nem volt meg bennem az a biztonságérzet. Mástól is hallottam, hogy ők bizony ráfaragtak az ügyeletesre, mert vagy jót kap ki ilyenkor az ember, vagy nem- zsákbamacska.
2010. jan. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Második baba lesz,az első t fogadottal szültem császárral,ezért hezitálok mit tegyek...de igazából jó lenne ezt a pénzt megspórolni..
2010. jan. 18. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!