Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ez már a szülés jele, vagy...

Ez már a szülés jele, vagy még csak jósló?

Figyelt kérdés
Tegnap éjjel kezdődtek a fájásaim, keményedtem folyamatosan, egy idő után hét percesekké rendeződtek. Volt egy kis barnás váladék is, aztán gondolom a nyákdugó ment el, mert valami rózsaszínű dolog jött ki pisilésnél, egyébként azóta is minden pisilésnél nyákos a wc papír. Aztán reggel hét után elmúlt a fájdalom. Volt egy kis hasmenésem, de ennyi. Így nem érdemes bemenni a kh-ba, ugye? Nem akarok mesterséges szülésindítást, de így honnan tudom majd, mikor menjek be? Olyan igazinak tűnt.....39+4 km
2010. jan. 18. 10:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Valószínű ez már szülés lesz. Ha elfolyik a magzatvíz v. ha 5 percesekké válnak a fájások irány a kórház. Előre is gratulálok. Kisfiút v.kislányt vártok?
2010. jan. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Pedig nem ártana bemenni a kórházba, ha ilyen nagy a távolság a lakhelyed és a kórház között. Jobb az elővigyázatosság!!
2010. jan. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Szia! Ez már az lesz..figyeld a fájásokat, 5 perceseknél indulás a kórházba. Ha újra jönnek a fájások, akkor ülj be egy kád meleg vízbe, ha jósló, akkor elmúlik. Ha nem, akkor az már az igazi lesz:))


Drukkolok, majd írd meg mi volt:))

2010. jan. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Kislányt várunk, és normál esetben fél órányira van a kórház, de bele kell kalkulálnunk az M0-t és hogy most esett le a hó...Nem akarok potyára bemenni, nehogy benn tartsanak, mert teljesen természetes szülést szeretnék indítás nélkül. Na, megyek is a kádba, bár fájás már több mint két órája sehol...
2010. jan. 18. 10:38
 5/14 A kérdező kommentje:
Ja, a 39+4 km az a terhességi hét+ kismama, bocs a rövidítésért :-))
2010. jan. 18. 10:40
 6/14 anonim ***** válasza:

Szerintem még ne indulj.Még nem fojt el a magzatvíz, és nincs 5 perces fájás sem, még több óra kell, azt meg inkább otthon töltsd:)

Viszont véleményem szerint számíthatsz rá, hogy ha beindulnak megint a fájások, akkor azok már sűrűek lesznek...

Szép szülést:)

2010. jan. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
mi újság? írd majd meg hogy hogy vagytok?
2010. jan. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Sehol semmi, de egész nap folydogál valami barnás nyákos izé, és kemény a hasam. Szerintem megint éjszaka fog jönni ha még ma meg szándékozik indulni....Olyan rossz ez a várakozás.
2010. jan. 18. 18:11
 9/14 anonim ***** válasza:
Most már én is kíváncsi vagyok mi lesz.Szurkolok nektek!Majd írd meg a fejleményeket.
2010. jan. 19. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Még mindig semmi, viszont egész éjszaka majd meghaltam úgy nyilallt a szeméremcsontomba a fájdalom. Mintha belülről két kéz feszítette volna kétfelé. Lehet, hogy azért múltak el a fájások, mert még nem voltam kitágulva? Végül is csütörtökre vagyok kiírva, és még nem szállt le a pocakom sem. Nap közben persze semmi, mindig éjjel, amikor aludna az ember...úgy szülnék már!
2010. jan. 19. 09:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!