Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi lehet ez? Napokban szültem,...

Mi lehet ez? Napokban szültem, a gátam tájékán hurkaszerű duzzanat van, ez normális?!

Figyelt kérdés
2014. szept. 7. 01:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem is olyan volt, amikro szülés után megtapogattam. Varratszedésed volt már? Mit mondott az orvos?

Nekem anno azt mondta egy héttel a szülés után, hogy nagyon szépen gyógyul, nem akartam elhinni pont emiatt.

8 hetes kontrollon már majdnem tökéletes volt a heg is.

2014. szept. 7. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Ja, ha neked nem volt gátmetszésed, akkor lehet aranyér jött ki.

Ha látott orvos és azt mondta rendben vagy, akkor csak idő kérdése és eltűnik :)

2014. szept. 7. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy bevérzés. Nekem is volt, az orvosom azt mondta jegeljem. Pár hét alatt elmúlott.
2014. szept. 7. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csak napokal szules utan mertem tapintassal atnezni a helyzetet. Egy okolnyi kemeny gomboc volt a gatmetszes kornyeken. Anyu epp nalam volt, meg neki is megmutattam, annyira elkepedtem, de o is. Masnap belazasodtam. Anyuval azt hittuk, seblaz, visszamentem a dokihoz. Megallapitotta, a tejlazam van es a sebem pedig rendben van. A gombocrol pedig elmondta, h lenyegeben alvadt ver. Nagy vagasok es repedesek miatt (elakadt a fiam, ugy rangadtak ki) eros verzesem volt. Ezt csak ugy lehetett elallitani, ha bezarja, amit tobb retegu varrassal meg isxtett. De attol meg egy ideig folytatodott a verzes, ami osszegyult a szovetek kozt. Ez volt a gomboc. Megnyugtatott, h fel fog szivodni es kkntrollra tenyleg felszivodott.
2014. szept. 7. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én 3 hete szültem és még mindig egy-két varrat helye be van duzzadva. Doki a jegelést javasolta, nekem sokat nem javított a helyzeten. Körömvirág krémmel kenegetem.
2014. szept. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nekem azt mondta, amivel a baba fenekét kenem, na az a krém nekem is jó, használjam.

a neogranormont választottam, de tényleg nagyon szépen begyógyult a 2. hónapra, de nekem annyi kellett a teljes gyógyuláshoz.

2014. szept. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen volt, a szövetek megduzzadnak az őket ért trauma hatására, ha nincs egyéb tünet, ez teljesen normális. Nekem is jegelést javasoltak, kb 10 nap alatt lelappadt.
2014. szept. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2014. szept. 9. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!