Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van-e tapasztalatotok a pécsi...

Van-e tapasztalatotok a pécsi dr. Koppán Miklóssal illetve dr. Bálint Írisszel kapcsolatban, szülést illetően, ill. milyen szülész-nőgyógyászt ajánlanátok?

Figyelt kérdés
6 hét 5 napos terhes vagyok, de azért nyugtalanító, hogy még nem tudom, kinél fogok szülni. Mindenképpen dr. Vizer Miklósnál szerettem volna, jelenleg hozzá járok, de nála sajnos nem lehet szülni jelenleg, mivel nem dolgozik már a szülészeti klinikán, csak a Da Vincin, ott meg még nincs szülés. Így csak a 24. hétig tud vinni, utána máshoz kell fordulnom. Addig legalább mindenképpen hozzá szeretnék járni, mert már engem is meggyőzött a szakértelmével és hozzáállásával, ráadásul autoimmun pajzsmirigy gyulladásom, azaz hashimoto thyreoditiszem van, úgyhogy különösen fontos számomra, hogy hozzáértő, képzett legyen az orvos (igaz, ezzel a gondommal az endokrinológus foglalkozik főként). Ő dr. Koppán Miklóst és dr Bálint Íriszt ajánlotta a későbbiekre, mivel ők is dolgoznak a Da Vincin is, így könnyebben tudnak együttműködni szükség esetén, de nyilván olyannal is megoldható,aki csak a szülészeti klinikán van. Koppán Miklóssal kapcsolatban nem tudom, mennyire lehet kompetens a szülésekben,ha nem is szülész, Bálint Írisz meg nem olyan régen végezett, nem tudom, mennyi tapasztalata van. Szült valamelyikőtök náluk? Illetve tudtok-e más, megbízható, igen képzett, tapasztalt, és persze egyben kedves orvos ajánlani?

2014. szept. 11. 22:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Bálint Írisz már régóta nem vállal szülést, de ha a Vízer beajánl hozzá, lehet, hogy elvállal.

Koppánt nagyon sokan szeretik, jó doki, de rengeteg kismamája van, ezért eléggé elfoglalt.

Barátnőm hasonlóan kezdte a Vízernél, neki a Mátrait ajánlotta fél évvel ezelőtt. Másik barátnőm is Vízerhez járt, neki is a Mátrait javasolta, ő most a 35. héten jár. (Mártai nagyon jó UH-s, viszont sokan azt mondják, hogy durván vizsgál - nekem nincs vele tapasztalatom)

2014. szept. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!