Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van itt olyan anyuka, akinek...

Van itt olyan anyuka, akinek szules utan bizonyos okok miatt joghurtos-fokhagymas tampont ajanlotta az orvosa?

Figyelt kérdés

2,5 honapja szultem, termeszetes uton. A korhazban mar fura volt odalent minden, de a doki megvizsgalt es azt mondta, hogy nincs semmi problema.

Szules utan ket hettel mar csipett es egetett a huvelyem pisiles kozben. Osszeszedtem a korhazban egy szep kis fertozest.

Elkezdte a dokim kikezelni. Atmentem harom Canesten kuran es mivel nem szoptatok, igy a betadin kupot is kaptam.

Viszont a huvelyflora a beka segge alatt. Igy ezt ajanlotta, de nem tudom,hogy hatasos-e vagy hogyis kell "elkesziteni".


2014. szept. 12. 15:46
 1/4 anonim ***** válasza:

a joghurtról hallottam, de én inkább vettem higított tejsavat a gyógyszertárban 400 ft irrigálni(mert a jughurtot is ki kellene öblíteni, megromlik..)

de hogy fokhagyma? az talán macskának gilisztahajtó...:D


meg amúgy én tamponellenes vagyok mióta észrevettem, hogy nem szívja fel a vért(a teteján állt mindig kocsonyásodva és alvadt bent a többi, a vér nem olyan híg, mint a víz, nem is értem miért úgy reklámozzák, de mindegy is)

2014. szept. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jobban jársz, ha veszel a patikában hüvelyflóra helyreállító készítményt. Vény nélkül lehet kapni. Van többfajta, mindegyiknek ugyanaz a célja.

Nekem azért nem szimpatikus ez a joghurtos tampon dolog, mert 1. a tampon a hüvely természetes nedvességét is felszívja, ami nem jó, illetve sérülést okozhat a hüvely nyálkahártyáján, ami meg egyenes út lehet a fertőzésekhez, 2. a bolti joghurtok teli vannak egy csomó sz...rral, hogy azt kell, hogy mondjam, biztos nem tenném fel, 3. a joghurtban sokkal kevesebb jótékony baktérium van, mint amennyire neked jelenleg szükséged van, a hüvelyflóra helyreállítókban pedig, amik direkt erre vannak kifejlesztve, kellő mennyiségben van ilyen jótékony hüvelybaktérium.

Én biztos nem tamponozgatnék. Nem is tettem soha. Nekem is voltak ilyen gondjaim szülés után, tökéletesen bevált a patikában kapható helyreállító készítmény.

És még egy kérdésem lenne. Az orvos hasra ütésre kezelt, vagy azért csinált hüvelykenet tenyésztést is? Mert azért három Canesten kúra után elgondolkoznék az orvos hozzáértésén...

2014. szept. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha pisilés közben csíp, akkor nem canesten kúra kellett volna mondjuk. Biztos nem magadat kezelted? Ezek mind vénynélkül kapható szerek ugyebár...
2014. szept. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amikor pisiléskor is csípet, akkor az én dokim kiküldött,hogy pisiljek egy pohárba, utána megnézte egy papírcsíkkal,hogy tiszta genny. Kétféle gyógyszert adott, egy antibiotikum tablettát a húgycsőre és kúpot a hüvelyre, mert oda-vissza fertőzi egyik a másikat. Hiába kezelik ki a hüvelyt,ha vissza fertőződik a húgycsőből.
2014. szept. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!