Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az elszigeteltség miatt...

Az elszigeteltség miatt lehetek társaságban? Úgy értem, hogy sokat vagyok egyedül - kollégiumi szoba, hárman lennénk, de másik kettő nem nagyon szokott visszajönni.

Figyelt kérdés
2010. febr. 3. 09:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés zavaros!:)
2010. febr. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is voltam kolis, és mi mindig átmentünk a szomszéd szobákba dumálni, kajálni, filmezni. A mi kolinkban volt társalkodó, meg konyha, és ott is el tudtuk közösen ütni az időt!

Nyugi, nem kilátástalan a helyzeted, csak rajtad is múlik, mennyire vagy nyitott mások felé!

Sok sikert!

2010. febr. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Elsőnek, bocs, így utólag én sem látom át teljesen a kérdést. Az akart lenni, hogy mivel sokat vagyok egyedül, társaságban, mondjuk előadás előtt úgy érzem, hülyeségeket mondok vagy teszek.
2010. febr. 3. 10:36
 4/6 anonim ***** válasza:
Én tavaly voltam kolis,mi is 3an voltunk, velem az volt,h én jó korán elmentem,és csak este mentem vissza, direkt csak aludni jártam be,a másik 2 meg azalatt belenézett a szekrényembe,a cuccaimba,+ kibeszéltek,...
2010. febr. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Év végén meg az egyik bement az igazgatóhoz beszélni,h összeférhetetlen vagyok,és nem akar a szobatársam lenni senki,nekem 1 szóval se mondta,h bármi baja lenne velem, és azóta sem tudom mi volt m soha 1 rossz szavam se volt,de nem is barátkoztam vele.
2010. febr. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szóval az elszigeteltség nem jó dolog, de én sem tudom mi a konkrét problémád.
2010. febr. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!