Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ezek már a szülés jelei lehetnek?

Ezek már a szülés jelei lehetnek?

Figyelt kérdés
36.héttől vannak joslóim. Ma 5 óránként van és kb 15-20percesek. Az arcom torzul ( dagad a szám, az orrom ). Folyik a tejem, bal oldalt szurkálást érzek. A baba se valami fitt ma. ( bár ez lehet a front miatt is..)

2014. szept. 15. 12:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Önmagában ez kevés. :(
2014. szept. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel még több napot, sőt hetet is ellehetsz. Nekem szülés előtt egy hónappal változott meg a szám, arcom. A fájások pedig jóslók, ha nem pontosan jönnek csak kb, úgyhogy még pihenj amíg teheted! Élvezd ki az utolsó napokat/heteket:)!
2014. szept. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Már betegesen keresem a jeleket, hogy mikor indul meg a szülés. Már annyira tartanám a karjaimba. :(

A napok is lassulnak..eddig minden gyors volt most meg nagyon lassú.. :(

2014. szept. 15. 12:57
 4/7 anonim ***** válasza:

Tudom, Drága! de ahogy mondani szokták, bent nem marad. Én a 37. héttől köröztem a férjem feje fölött, mint a keselyű és parancsba adtam, hogy most már imádkozza ki onnan. Ittam a málnalevélteát, ki-be mászkáltam a kádban. utoljára már akkor is megszoptattam a nagyobbat, ha nem kért. :)

Szal ilyen türelmetlen típus vagyok.

Most meg még 27 hetem van hátra, ááááááááááááááá

2014. szept. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is így voltam, 37. héttől minden rezzenésbe belemagyaráztam, hogy talán kezdődik. 4 hét jóslózás, nyákdugó elment, cx 1000, így húztam 41. hétig, mikor is indítással szültem.
2014. szept. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Már én is próbálkoztam a kádban fürdéssel de eredménytelen. Persze párom fogta a fejét, hogy mit művelek. Mivel 2 szintes házban lakunk van lépcső is. Napi szinten lépcsőzök legalább 4x-5x mert ha valami kell föntről akkor lekell hozni. De az se segít. De olyan nehéz várni. Visszagondolva nem rég még csak 7 hetes voltam most mintha 2 nap alatt hirtelen 38.ba ugrottam volna de itt nagyon lelassult az idő. :(


Türelem Neked, s kitartást. :)

Annyiból jó Neked, hogy már van egy gyerköcöd.

Nekem viszont ő az első és így nehezebb szerintem.. :)

2014. szept. 15. 13:13
 7/7 anonim ***** válasza:
Erre majd visszatérünk a következőnél! :)
2014. szept. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!