Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Így hamarosan szülök vagy még...

Így hamarosan szülök vagy még "szenvedhetek" így akár 3 hétig is?

Figyelt kérdés
Egy hete lett ilyen nehéz, de ez a mai nap a csúcs. 37+1 hetes vagyok, első baba és lány. Már nagyon kemény a hasam, mint a kő(elég kényelmetlen) és alig bírok menni, úgy szurkál lent a hasamban jobb oldalon és a combtövemben szintén inkább jobb oldalon. Tényleg, mint egy nyomorék már úgy közlekedek. Eddig jöttem, mentem, mindent megcsináltam, de már szinte semmi nem ment ma. Amúgy 2 napja reggel mindjárt megjön érzésem van, de elmúlik. Hamarosan szülök, vagy volt olyan, akinek hasonlóan nehéz volt és mégis húzta még hetekig? A dokim kedden még azt mondta, hogy a napokban nem valószínű, de azért legyen összepakolva minden, mert kutya kemény a hasam, lent is van és az arcom is picit eltorzult(megpuffadt). A méhszáj érték akkor 2000 volt. Amúgy 10 kg-t híztam, normál súllyal indultam, szóval nem hinném, hogy a súly miatt mozgok nehezen.

2014. jún. 6. 19:57
 1/8 A kérdező kommentje:
Jaj, azt elfelejtettem írni, hogy közben a babám nagyon aktív, sokat mozog, nagyokat rugdos.
2014. jún. 6. 20:02
 2/8 anonim ***** válasza:

Nálam is ez van, én 37+0-n 2111 voltam - mármint a méhszájam - nyákdugóm egyik fele kb 10 napja ment el, a másik felének egy része szombaton. Már mértem szabályos 10 perceseket, aztán 5 perceseket és végül leálltak. Én is szülnék már...

38+0

2014. jún. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ez van szintén 37 hetes vagyok. A frontok is jót játszanak.
2014. jún. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Rövidesen eljön az idő! Kitartás, gyönyörűm gyors születést kívánok.
2014. jún. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Jóslók....Készül a tested. Szenvedhetsz még 3 hétnél többet is ha a baba úgy dönt, mert nem szokták rögtön megindítani a szülést ha nem jön magától. Persze ilyen ne legyen. Én is ezért imádkozom :D

39+4 hetes

2014. jún. 7. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem nincs semmi,elsőnél sem volt.13-ára vagyok kiírva,de túlhordás lesz megint tuti.Próbálj pozitív mondatokat kitalálni magadnak.Nem fáj semmid...,Jól vagy...,könnyű szülésed lesz...,
2014. jún. 7. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem hasonló volt, elso terhességem során. A joslo fajasok es kemenyedesek, szúrások mar a 35. heten nagyon fájdalmasak voltak.+ ménes is fajas. Nekem akkor az orvos azt mondta, ez lehet, hogy szépen megpuhitja a mehszajat, es 1-2 het múlva megszulok, viszont az is lehet, hogy ez lesz végig... Szerencsére megkegyelmezett a gyerek es kibújt a 37. heten. Kitartás!!! magneziumot az utolsó heten mar nem szedtem. Minden jót!! Könnyű szülést ! :-)
2014. jún. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

A helyzet azóta rosszabb. Már a szeméremcsontom is nagyon fáj. Éjszaka már szinte átfordulni sem tudok, annyira fáj ott lent minden. Hát nem tudom, hogy mi lesz. Lehet így lesz még pár hétig, csak már fájdalmasabb ne legyen. :)

Mindenkinek kitartást!

2014. jún. 9. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!