Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinek voltak jósló fájásai...

Akinek voltak jósló fájásai as szülés előtti napokban könnyebben tágult?

Figyelt kérdés
Második gyerkőcömmel vagyok kismama, és péntekre (holnapra) vagyok kiírva.Pár napja már vannak jósló fájásaim, de igazán még nem indult be. Az első gyerkőcnél nem tágultam valami gyorsan. A jósló fájásoktól tágulhatok már előbb? Köszi! :o)

2014. szept. 18. 10:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Átérzem az izgulást, és tudom, h nem erre a válaszra vársz, de nekem semmit nem jelentett. 36.héttől voltak jóslók. a szülés előtti pár nap, már nagyon erős és óránként elég sok, én is bizakodtam, aztán jött 12 óra vajúdás, oxi infúzió, kézzel tágítás.. :-( de a masodik szülés a nagykönyv szerint könnyebb kéne, h legyen, úgyhogy drukkolok!!
2014. szept. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én nagyon sokszor és elég erősen jóslóztam. Nekem végül császárom lett, mert nem tágultam semmit.

Persze ez nem függ össze feltétlen, viszont sajnos a jósló alapvetően nem jelent még semmit.

2014. szept. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem előtte 2 héttel voltak jóslók, amit itthon fekve birtam.. és mikor bementem vizsgálatra már 2ujjnyira nyitva voltam, haza sem engedtek :) aztán burkot repesztettek, mert már időben ott voltam h jöhet a pici.. 3óra vajudás után meg lett :) .. de szerintem nem csak ezen múlik, hanem azon is, hogy mennyire tudsz kikapcdolni, és csak magatokra koncentrálni :) sok sikert.. :)
2014. szept. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Én holnap megyek vizsgálatra a kórházba (NST-re), mert a dokim éppen nem rendel. 1 hete azt mondta a dokim, hogy 1cm-re vagyok nyitva... kíváncsi leszek mit mondanak. Pláne, hogy Németországban fogok szülni és nem tudom itt bent fognak-e olyan esetben, ha már tágultam valamennyit.

Próbálok magunkra koncentrálni, de azt nem tudom figyelmen kívül hagyni, hogy itthon van a 2,5 éves kisfiam, és sajnos elég nehéz megoldani a felügyeletét. Mivel szeretnék apás szülést. De azért próbálok nyugodtan magunkra is koncentrálni. :o)

2014. szept. 18. 13:37
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia! 5 hete szültem meg a második babámat kiírás előtti napon. Szülés napján bementem a kórházba, mert rendszertelen (jóslónak gondolt) fájásaim voltak már 3 napja. Kiröhögtek a szülészeten, meg sem akartak vizsgálni. NST gyenge fájásokat mutatott. Kisírtam a vizsgálatot, 2,5 ujjnyira nyitva voltam, ki sem engedtek a szülőszobáról, 3 óra alatt megszületett a lánykám. Nagylányom 20 óra alatt született meg. Úgyhogy lehet, hogy nem is jósló fájásaid vannak! :-)Könnyű és gyors szülést kívánok!
2014. szept. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Én is remélem a legjobbakat a holnapi vizsgálattól. :o)


Két kismamától kérdezném, akiket bent tartottak a kórházban:

Kaptatok valamit infúzión vagy valahogy amitől beindult a szülés és ilyen gyorsan meg is lettek a babák?

2014. szept. 18. 17:59
 7/9 anonim ***** válasza:
Nálam burkot repesztettek.. és onnantól azonnal 3percesek voltak a fájások.. :)
2014. szept. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azt lehagytam, h a 3.válaszado voltam :)
2014. szept. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Tegnap a vizsgálatot kihagyták csak nst volt me

eg uh. Így még itthon vagyok.

2014. szept. 20. 07:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!